منوی دسته بندی

لوله برقی خم سرد گلپایگان نسوز

لوله برقی خم سرد گلپایگان نسوز

لوله برقی خم سرد گلپایگان ، لوله برقی خم سرد ” PVC Pipe Bend ” یکی از با کیفیت ترین نوع لوله برق در کشور ما و سراسر جهان شناخته می شود ، لوله برقی از لحاظ خمش و ساختار به دو نوع خم گرم و خم سرد تقسیم بندی و تولید می شوند ، لوله های برقی پلیمر گلپایگان (PG) و لوله گستر گلپایگان با قابلیت خم سرد و نسوز بهترین گزینه جهت اجرای سیستم لوله کشی برق و مخابرات در ساختمان های مسکونی و تجاری می باشد .

معرفی لوله برقی خم سرد گلپایگان نسوز

لوله برقی خم سرد گلپایگان تولید دو شرکت لوله گستر گلپایگان و پلیمر گلپایگان می باشد ، لوله برقی گلپایگان دارای خاصیت نسوز و خود اطفا می باشد و به آن لوله برقی خم سرد نسوز گفته می شود ، این لوله ها با باکیفیت ترین مواد اولیه و بیشترین مقدار ماده اولیه PVC تولید می شوند و گاها به آن ها لوله پلیکا برق PVC نسوز نیز گفته می شود .

قیمت لوله خم سرد گلپایگان نسبت به دیگر شرکت های تولید کننده نسبت به کیفیت بالای آن بسیار مناسب و به صرفه می باشد ، لوله برقی خم سرد گلپایگان نسوز کاملا تایید شده توسط تمامی پیمانکاران ، معماران و شرکت استاندارد شهرسازی می باشد و کیفیت آن ثابت شده است و دارای استاندارد ISIRI 11215-21 ایران و استاندارد IEC 61386-21 اروپا هستند .

لوله برقی خم سرد گلپایگان نسوز

کاربرد لوله برقی خم سرد گلپایگان نسوز کجاست ؟

لوله برقی یا لوله پلیکا برق جهت محافط سیم یا کابل ها برق و مخابرات در دل دیوار یا زیر زمین مورد استفاده قرار گرفته می شوند ، علاوه بر محافط از کابل و سیم های برق هدایت آسان سیم و کابل در دل دیوار و زیر زمین از دیگر محاسن استفاده از لوله برق خم سرد می باشد .

لوله برقی با مقاومت بسیار بالا کاملا سیم و کابل ها را در مقابل هرگونه فشار ، ضربه و نفوذ مایعات مصون می کند و با عت جلوگیری از خرابی ها و هزینه های تعمیر در آینده می شود .

مزیت های لوله برقی خم سرد نسوز گلپایگان

  1. خم کردن لوله بدون نیاز به حرارت ، لوله برقی خم سرد نوعی لوله برق pvc یا پلیکا می باشد که برای خم کردن آن نیازی به حرارت و گرم کردن ندارد ، نوع دیگر لوله برقی با نام لوله برق خم گرم وجود دارد که برای جهت دهی و خم کردن آن حتما بایستی لوله را حرارت داد ، دلیل خمش آسان لوله برقی خم سرد گلپایگان وجود ماده خاص نرم و منعطف در داخل بافت این لوله ها می باشد
  2. خاصیت خود اطفایی ، لوله برقی خم سرد نسوز در مقابل قرار گرفتن در مقابل حرارت و آتشسوزی آتش نمی گیرد و در داخل خود موادی خود اطفا داشته و باعث کم شدن یا خاموش شدن آتش می شود .
  3. مقاومت بسیار بالا ، لوله برقی گلپایگان مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار ، ضربه ، رطوبت و خوردگی در دل دیوار و یا روی کار دارد ، این خواص یک محافظ ایده آل برای محافظت از سیم یا کابل های برق و مخابرات ایجاد می کند .
  4. قابلیت نصب در دل دیوار و روز دیوار ، لوله برقی خم سرد نسوز گلپایگان قابلیت نصب در دل دیوار ، زیر سطح زمین ، روی زمین و روی دیوار را دارد .
  5. عمر طولانی ، لوله برقی گلپایگان طول خاصیت ضد اسید و ضد خوردگی دارد و طول عمر بسیار بالا حدود ( 25 سال ) دارد .
  6. ضد تابش نور خورشید و پوسیدگی ، لوله برقی نسوز گلپایگان قابلیت نصب در فضای آزاد ، زیر نور خورشید را دارد و بر اثر تابش نور خورشید و یخ زدگی کاملا مصون و ضد پوسیدگی است .
در ویدئوی زیر می توانید کارکرد لوله برقی خم سرد و نحوه خم کردن آن را مشاهده نمایید

نمایندگی لوله برقی خم سرد گلپایگان نسو ز در تهران و کشور

فروشگاه آقای لوله ( بازرگانی مقدسی ) نمایندگی لوله برق خم سرد پلیمر گلپایگان و لوله گستر گلپایگان در شهر تهران می باشد و اقدام به فروش انواع لوله برقی پلیکا و PVC نسوز در شهر تهران و سراسر کشور کرده است ، تمامی محصولات در بازرگانی مقدسی کاملا اصلی و با ضمانت شرکتی عرضه می شود و نسبت به لیست قیمت لوله برق هر شرکت بسته به میزان خرید خریدار درصد تخفیف نیز اعمال می شود 

این فروشگاه همچنین نمایندگی فروش لوله برق pvc برقی سمنان در تهران و کشور می باشد و لوله برقی سمنان نیز با تخفیف ویژه در این فروشگاه عرضه می شود 

خرید لوله برقی خم سرد گلپایگان

جهت خرید لوله برقی خم سرد در تهران و یا شهرستان با قیمت رقابتی و تخفیف ویژه همکاری با شماره تماس های فروشگاه تماس حاصل نمایید .

و از تخفیفات پلکانی فروشگاه و قیمت همکاری بهره مند شوید

بازرگانی مقدسی بزرگترین تامین کننده لوله و اتصالات پلیکا فاضلابی و برقی پروژه های بزرگ و کوچک ساختمانی در تهران می باشد 

لیست قیمت لوله برق خم سرد گلپایگان

قیمت لوله پی وی سی نسوز برق گلپایگان بسته به قیمت روز کارخانه و قیمت مواد اولیه بصورت روزانه متغیر بوده و طی لیست قیمت لوله برق خم سرد و خم گرم گلپایگان در اختیار نمایندگی لوله برقی خم سرد گلپایگان در شهر تهران و شهرستان ها قرار می گیرد .

فروشگاه آقای لوله (بازرگانی مقدسی) نماینده فروش لوله برق PVC نسوز در تهران وشهرستان می باشد ، این فروشگاه نماینده لوله برقی گلپایگان و سمنان می باشد و تمامی محصولات این شرکت ها را با بالاترین درصد تخفیف نسبت به لیست قیمت لوله برق خم سرد به مشتریان خود عرضه می کند 

در ادامه می توانید آخرین لیست قیمت لوله برقی خم سرد و خم گرم گلپایگان و سمنان را مشاهده یا دانلود نمایید 

نوع لوله برقیقیمت ( ریال )
لوله 20 پلی آمید شاخه 6 متری165000
لوله 25 پلی آمید شاخه 6 متری210000
لوله 32 پلی آمید شاخه 6 متری350000
لوله 20 خم سرد گلپایگان570000
لوله 25 خم سرد گلپایگان720000
لوله 32 خم سرد گلپایگان840000
لوله 20 خم سرد یاس سمنان570000
لوله 25 خم سرد یاس سمنان720000
لوله 32 خم سرد یاس سمنان840000
لوله 20 خم گرم آذر290000
لوله 25 خم گرم آذر340000
لوله 32 خم گرم آذر650000
لوله 20 خم سرد سه ستاره سمنان560000
لوله 25 خم سرد سه ستاره سمنان710000
لوله 32 خم سرد سه ستاره سمنان835000

دانلود و مشاهده لیست قیمت لوله برق خم سرد لوله گستر گلپایگان

ما کمترین قیمت لوله برقی خم سرد در سطح کشور را تضمین می کنیم

قیمت رقابتی

تمامی محصولات لوله و اتصالات در فروشگاه آقای لوله با قیمت رقابتی در سطح تهران و کشور ارائه می شود

ارسال سریع

ارسال سریع چند ساعته در تهران و سریع ترین زمان ممکن به سراسر کشور

جنس اصلی

تمامی اجناس ارائه شده در فروشگاه آقای لوله اصلی و همراه با خدمات پس از فروش می باشند

بازرگانی مقدسی کمترین قیمت لوله برق نسوز گلپایگان را در سطح تهران و کشور تضمین می کند ، جهت خرید لوله برقی خم سرد گلپایگان در تهران و سراسر کشور با شماره تماس های فروشگاه تماس حاصل نمایید

تا لیست قیمت همراه با تخفیف های ویژه پلکانی برای شما ارسال شود

اگر لیست از اقلام مورد نیاز خود دارید می توانید از طریق لینک زیر برای ما ارسال نمایید تا پیش فاکتور برای شما ارسال شود یا با شما تماس گرفته شود

   سوالات متداول :

تفاوت لوله برقی خم سرد با خم گرم در چیست ؟

لوله برقی خم سرد برای خم شدن و زاویه گرفتن نیازی به گرم گردن و یا حرارت دادن ندارد ولی در مقابل لوله برقی خم گرم برای خم کردن نیاز است ابتدا لوله کاملا گرم شود

کیفیت ساخت و جنس لوله خم سرد گلپایگان بیشتر است یا لوله برقی خم گرم ؟

کیفیت و قابلیت های لوله برقی خم سرد بسیار بالاتر نسبت به لوله برقی خم گرم است و در نتیجه قیمت آن نیز بالاتر می باشد .

لوله برقی نسوز چیست ؟

لوله برقی نسوز نوعی لوله برق PVC یا پلیکا با قابلیت خود اطفا می باشد ، یعنی در مقابل آتشسوزی و حرارت آتش نمیگیرد و از گسترش آتش جلوگیری می کند ، در مقابل قیمت لوله برق نسوز نسبت به لوله برق پلاستیکی و معمولی بالار می باشد .

کالای اصل بخرید – بازرگانی مقدسی نماینده رسمی لوله پلیکا برق گلپایگان در تهران

آقای لوله وب‌سایت
نویسنده و کارشناس فروش لوله و اتصالات فاضلابی ، مخازن آب پلی اتیلن ، تجهیزات استخری ، سونا و جکوزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *