منوی دسته بندی
منوی دسته بندی

لوازم و تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی

تجهیزات استخری ، تجهیزاتی هستند که جهت طراحی یا ساخت ، نگهداری یا تعمیر و تمیز نگهداشتن استخر ، سونا یا جکوزی مورد استفاده قرار می گیرند ، بصورت کلی تجهیزات استخری به دو دسته اصلی وسایل نگهداری و وسایل اصلی تقسیم می شوند ، در این پست به آشنایی با انواع تجهیزات و وسایل مرتبط با این بخش و نحوه خرید و دریافت لیست قیمت لوازم استخر ، سونا و جکوزی می پردازیم

تجهیزات ساخت و اجرای استخر ، سونا و جکوزی

تجهیزات مورد نیاز استخر خانگی و صنعتی شامل مواردی می شوند که برای ساخت ، تاسیس یا اجرای یک استخر ، سونا ، جکوزی یا آکواریوم های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند ، این موارد شامل لوله و اتصالات استخری فشار قوی ، پمپ استخری ، فیلتر شنی استخر ، دیگ بخار سونا ، سختی گیر استخر ، هیتر سونا خشک ، مبدل حرارتی استخر ، جت پمپ جکوزی ، پمپ تصویه آب استخر ، فیلتر کارتریجی استخر دستگاه کلر زن استخر و تجهیزات جانبی استخر مانند کفشور استخر و جکوزی و پایه جت استخر می باشد .

فروشگاه آقای لوله به عنوان فروشگاه اینترنتی لوازم استخر کاملترین مجموعه ابزار و وسایل جهت ایجاد انواع جکوزی و آکواریوم های خانگی و صنعتی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد ، آقای لوله مرکز فروش لوازم استخر در غرب تهران می باشد و امکان ارسال کالا به سراسر تهران بصورت یک ساعته و سراسر ایران در کمترین زمان ممکن را دارد .

لوله و اتصالات استخری فشار قوی

لوله و اتصالات مهمترین این موارد لوله استخری می باشد که جهت انتقال یا تخلیه آب داخل استخر یا سونا مورد استفاده قرار می گیرد ، این لوله ها معمولا از جنس لوله و اتصالات UPVC استخری هستند زیرا لوله های یو پی وی سی استخری مشخصاتی عالی مانند مقاومت بالا در برابر ضربه ، فشار ، خوردگی ، پوسیدگی در برابر نور خورشید و عدم رسوب گیری داخل لوله را دارند که برای استفاده در این بخش بسیار ایده عال هستند .

پمپ استخری

پمپ تصفیه استخر چیست ؟ پمپ استخری یکی از حیاتی ترین و اصلی ترین بخش های ایجاد و راه اندازی اسخر سونا ، جکوزی و یا آکواریوم های صنعتی می باشد ، پمپ آب استخر نه تنها وظیفه گردش و به جریان درآوردن آب را بر عهده دارد بلکه وظیفه تصویه آب را نیز انجام می دهد ، از این رو انتخاب پمپ آب استخر مناسب بسیار مهم می باشد ، قیمت پمپ آب بسته به برند آن متغیر می باشد

پمپ استخر موتوژن ، پمپ استخری ایمکس ، پمپ استخری داب و پمپ استخری لئو ۲ اسب از بهترین برند های بازار می باشند که می توان به آن ها اعتماد کرد .

پمپ استخر چند ساعت در روز باید کار کند ؟

این سوال شاید سوال خیلی از کاربران باشد ، برای پاسخ به این سوال بایستی گفت پمپ آب استخری حداقل بصورت استاندارد بایستی یکبار روشن شود و این مورد جهت حفط سلامت موتور پمپ است ولی در بخث کیفیت آب و مقدار کلر موجود در آب می باشد ، از آن جهت که تاب نور خورشید کلر موجود در آب را در استخر های روباز از بین می برد بهترین زمان برای روشن کردن موتور پمپ صافی استخر در طول روز است ولی این عامل در استخر ، سونا و جکوزی ها زیر سقف می تواند در زمان شب هم باشد ، مقدار زمان روشن بودن موتور بسته به برند و استاندارد های شرکت سازنده می تواند از 4 تا 6 ساعت متغیر باشد .

فیلتر شنی استخر

فیلتر شنی استخر چیست و چه کاربردی دارد ؟ فیلتر شنی استخر در واقع فیلتری بر سر راه برگشتی استخر ، سونا یا جکوزی می باشد که با عمل فیلتراسیون ذرات کوچک ، مانند رسوبات ، هیدروکربن ها و مواد مضر را از آب جدا کرده و در واقع نوعی تصویه کننده آب می باشد ، این دستگاه ها با استفاده از ماده سیلیس فیلتر شنی استخر داخل خود این عمل فیلتراسیون را انجام می دهند .

خرید فیلتر شنی استخر امری مهم و واجب جهت بالابردن سطح کیفی آب و افزایش طول عمر تجهیزات و لوازن سونا ، استخر و جکوزی می باشد . بهترین فیلتر استخر و قیمت فیلتر شنی استخر بسته به برند و حجم دستگاه می تواند متغیر باشد .

تجهیزات جانبی نگهداری و نظافت استخر ، سونا و جکوزی

گریل استخری آجدار

گریل استخر چیست ؟ گریل استخر  ” pool gpm grating ” کانال هایی با روکش پلاستیکی یا چوبی می باشد که در دورتادور استخر ، سونا ، جکوزی یا مجموعه های ورزشی قرار می گرد و وظیف جمع آوری آب ها بیرون ریخته از مخزن را دارد ، سطح گریل ها استخر جهت سر نخوردن افراد معمولا شیاردار یا طرح دار طاحی و ساخته می شود .

گریل استخری از جنس پروپیلن PP ساخته می شوند و مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه نور خورشید و پوسیدگی دارند ، این گریل ها در عرض ها 14/18/25/30 سانت بصورت دو پین و عرض های 25/30/35 بصورت سه پین ارائه می شوند .

گریل استخری آجدار

فروشگاه آقای لوله اقدام به فروش اینترنتی گریل استخر کرده است و مشتریان می توانند جهت دریافت قیمت گریل استخری بوسیله سایت یا تماس با شماره های فروشگاه و پیام رسان ها اقدام سفارش و دریافت پیش فاکتور نمایند .

مبدل حرارتی استیل

مبدل حرارتی استیل استخر جهت انتقال حرارت مبدل حرارتی و تامین آب گرم در تقریبا تمامی صنایع کاربرد دارد ، جنس این قطعه از فلز استیل ضد زنگ می باشد که کاملا در برابر خوردگی ، زنگ زدگی و ایجاد رسوب مقاوم می باشد .

روش کار مبدل حرارتی استیل استخر بسیار ساده بوده و از طریق انتقال گرما یا حرارت از یک سیال به سیال دیگر با دمای متفاوت انجام می شود ، یکی از پر کاربرد ترین مکان ها برای این محصول بخش آکواریوم های صنعتی و و سونا می باشد ، قیمت مبدل استخر استیل بسته به برند و حجم آن می تواند متغیر باشد ، مبدل 90 فوت از پرکاربرد ترین نوع این قطعه در این بخش ها می باشد .

کلرزن خطی استخر بایپس دار

کلر زن استخر چیست ؟ این دستگاه وسیله ضدعفونی و پاکسازی آب منابع آب مانند سونا ، جکوزی و غیره را بر عهده دارد که با عمل تزریق کلر و مواد شیمیایی عمل گندزدایی را انجام می دهد .

قیمت دستگاه کلرزن استخر ، نحوه نصب کلرزن خطی ، نحوه کارکرد کلرزن خطی چگونه است ؟

مخصوصا در سونا ، جکوزی و استخر های عمومی به دلیل استفاده و مراجعه افراد مختلف امکان آلوده شدن و همچنین ایجاد باکتری ، رسوب و جلبک در اب بیشتر می شود و این دستگاه در چنین شرایطی با تزریق کلر و مواد گند زدایی عمل از بردن میکروب ها ، باکتری ها و بیماری هایی که بوسیله آب منتقل می شوند را از بین می برد .

این دستگاه از سه قسمت اصلی برد الکترونیکی ، شاسی و بدنه و قسمت تزریق کننده کلر به آب تشکیل شده است .

پمپ تصفیه استخر

پمپ تصفیه استخر یکی از مهمترین تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی می باشد که دو وظیفه مهم چرخش آب درون استخر و پاکسازی و گند زدایی آب استخر را برعده دارد ، در بازار برند های مختلفی از پمپ استخری وجود دارد مهمترین این برند ها پمپ استخر ایمکس ، پمپ تصفیه استخر لئو می باشند ، بهترین پمپ استخر در بازار کشور ما پمپ استخر ایمکس می باشد که نسبت به پمپ استخری چینی و برند های متفرقه کیفیت بالاتری  دارد .

اسکیمر استخری

اسکیمر مجرا یا خروجی هایی جهت خروج و گردش آب می باشد که در دور تا دور استخر تعبیه می شوند ، نحوه کار و عملکرد اسکیمر استخر به شکلی می باشد که از ساکن ماندن و راکت شدن آب جلوگیری می کند ، ابعاد اسکیمر استخر و تعداد آن بسته به نوع استخر و ابعاد آن می تواند متغیر باشد ، قیمت اسکیمر استخر هم بسته به برند ، جنس و ابعاد آن متغیر است ، شما می توانید جهت خرید اینترنتی اسکیمر استخر نام محصول مرود نظر را در سایت آقای لوله جستجو و یا با شماره تماس های فروشگاه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان با همکاران ما بهره مند شوید .

اسکیمر استخر - قیمت و خرید اسکیمر استخری

شیر ۶ راهه مخصوص فیلتر شنی

شیر ۶ راهه فیلتر شنی که به ان شیر فیلتر شنی نیز گفته می شود وسیله ای کاربردی معمولا از جنس پلاستیک می باشد که بر سر دستگاه فیلتر شنی نصب می شود ، شیر شش راهه فیلتر شنی دارای چندی خروجی است که عمل های فیلتراسیون ، شیر اتوماتیک بکواش ، تخلیه ، گردش و … را انجام می دهد ، شیر شیش راهه فیلتری شنی باعث افزایش طول عمر دستگاه فیلتر شنی استخر و بهبود عملکرد آن می شود ، بسیاری از دستگاه های فیلترشنی ساخری بصورت خودکار شیر 6 راهه همراه خود دارند .

شیر چند راهه فیلتر شنی استخر هایوارد

قرص کلر

قرص کلر چیست ؟ قرص کلر استخر یکی از ساده ترین و سریع ترین روش ها برای ضدعفونی استخر ، سونا و جکوزی ها می باشد ، قرص کلر استخر در دو نوع جامد و نیمه حل شده در بازار موجود است و می توان آن را به دو صورت مستقیم و یا با استفاده از سبدهای اسکیمر به آب استخر اضافه کرد ، از مزایای خرید قرص کلر استخر می توان به حل شدن کند ان اشاره کرد و نیازی به استفاده روزانه از آن نمی باشد و میزان مصرف قرص کلر در استخر بسیار کم و با صرفه می باشد .

شیر استخری UPVC

شیر استخری UPVC نوعی شیر دو طرفه یا دور پیچ جها کنترل و یا قطع جریال آب در بخش لوله کشی استخری می باشد . شیر استخری معمولا از جنس پی وی سی سخت یا UPVC ساخته می شود ، یکی از برترین برند های تولید کننده شیر استخری شرکت پیمتاش ترکیه می باشد که دارای محصولاتی با کیفیت بالا و شناخته شده در سطح جهان می باشد .

شیر توپی دو سر دنده (UPVC) پیمتاش یکی از بهترین نوع شیر استخری در بازار ایران می باشد که تمامی پیمانکاران ، اجراکنندگان سیستم استخر و یا فروشندگان این حوضه استفاده از آن را پیشنهاد می کنند ، کیفیت بالا ، قیمت مناسب ، آب بندی و اتصال سریع و بی دردسر و ضمانت نامه رسمی از جمله مزایای شیر استخری پیمتاش می باشد .

شیر استخری upvc پیمتاش

از دیگر لوازم استخر می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • شلنگ استخری
  • جارو استخری کامل
  • سیلیس شیشه ای
  • گریل استپ دار
  • کیت تست کلر
  • استرینر
  • نردبان استخر

بورس لوازم استخر در تهران کجاست ؟

شما همشهریان عزیز در شهر تهران جهت خرید تجهیزات مورد نیاز استخر خانگی و یا صنعتی می توانید با مراجعه یا تماس با شماره های فروشگاه آقای لوله از قیمت انواع محصولات مطلع شده و لیست قیمت لوازم استخر و پیش فاکتور را دریافت نمایید ، همچنین از امکان مشاوره رایگان با کارشناسان ما و امکان اراسال رایگان بهره مند شوید ، فروش گاه لوله به عنوان مرکز پخش تجهیزات استخر در غرب تهران با قیمتی رقابتی اقدام به عرضه انواع لوازم و تجهیزات استخر، سونا، جکوزی کرده است .

برای ارسال لیست سفارش یا مشاوره بر روی یکی از روش ها ارتباط با ما کلیک کنید

آقای لوله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.