منوی دسته بندی

نمایندگی لوله پلیکا یاس سمنان در شادآباد تهران

نمایندگی لوله پلیکا یاس سمنان در شادآباد تهران

شرکت صنایع شیمیایی سمنان یاس با نام تجاری یاس سمنان و سپند پلیمر سمنان از سال 1388 در زمینه تولید لوله PVC پلیکا شروع به کار کرد ، در ابتدا محصولات این شرکت با نام لوله پلیکا یاس سمنان تولید عرضه می شود اما با گسترش بخش تولید اقدام به تولید اتصالات پی وی سی سخت تبدیل به بزگترین تولید کننده انواع لوله و اتصالات UPVC در کشور با نام تجاری ” سپند پلیمر سمنان ” می شود .

محصولات این شرکت توسط نمایندگی ها در تهران نمایندگی لوله پلیکا یاس سمنان در تهران – شادآباد و دیگر شهر ها عرضه می شود و به دو دسته اصلی لوله UPVC یاس سمنان و اتصالات یو پی وی سی یاس سمنان تقسیم بندی می شوند

لوله UPVC یاس سمنان

لوله پلیکا یا لوله پی وی سی PVC مخفف پلی وینیل کلراید می باشد ، این لوله ها دارای رنگی معمولی خاکستری روشن می باشند که ماده اصلی تشکیل دهنده آن ها ماده پی وی سی است ، هرچه ماده پی وی سی به کار رفته در لوله پلیکا سمنان بیشتر باشد لوله نرم تر و مقاومت بالاتری در مقابل خوردگی و ضربه دارد .

کاربرد لوله پلیکا سمنان

مهترین کاربرد لوله PVC در بخش آب و فاضلاب ساختمان و بخش های صنعتی است ، نصب آسان ، وزن کم و بهداشتی بودن این لوله ها که آن ها را بهترین گزینه برای استفاده در بخش آب شرب کرده است از مزین های لوله پی وی سی یا پلیکا محصوب می شود ، لوله پلیکا یاس سمنان از قطر های 20 تا 250 میلیمتر و ضخامت های 1.5 تا 6.2 میلیمتر تولید می شوند .

این لوله ها دارای استاندارد EN1329 اروپا و ISIRI 9119 ایران هستند ، لوله سپند پلیمر سمنان دارای بالاترین استاندارد های لوله ها آب و فاضلابی هستند و همگی با استفاده از ماشین آلات پیشرفته روز تولید و عرضه می شوند .

لوله پلیکا سپند پلیمر سمنان در سه دسته فشار ضعیف ( کمتر از 6 بار ) – نیمه قوی ( فشار 6 بار ) – قوی ( 10 بار ) از سایز های 20 الی 630 میلی متر ساخته می شوند .

مزایای لوله پی وی سی یا لوله پلیکا

مقاومت در برابر مواد شیمیایی

این لوله ها کاملا در برابر مواد شیمیایی و قلیایی مقاوم بوده و دچار خوردگی نمی شوند از این رو یکی از بهترین گزینه ها جهت استفاده در بخش آب و فاضلاب ساختمانی و شهری هستند .

عدم تاثیر بر روی کیفیت آب 

این لوله ها هیچ گونه تاثیری در کیفیت آب ندارند از این رو برای استفاده در بخش انتقال آب شرب مناسب هستند 

عایق حرارتی

لوله های پی وی سی رسانای کمتری نسبت به لوله های فلزی قدیمی دارند 

ضریب اصطحکاک پایین سطح داخلی

سطح داخلی این لوله ها کاملا صاف و صیقلی بوده و در نتیجه حرکت سیالات داخل آن ها بسیار روان انجام می شود .

اتصالات UPVC سپند پلیمر سمنان

اتصالات یو پی وی سی UPVC یا یو پی وی سی سخت ساخته شده از مواد درصد بالاتری از ماده PVC به همراه مقداری ماده سفت کننده جهت حالت پذیری اتصال می باشند که مقاومت بالاتری نسب به اتصالات پلیکا قدیمی که شکنندگی بالایی داشتند هستند ، اتصالات پلیکا یاس سمنان به رنگ خاکستری روشن و در قطعات زیر تولید می شوند .

زانویی 45 درجه یک سرکوپله ، زانویی 90 درجه یکسر کوپله ، سه راهی 90 درجه ، سه راهی تبدیل 90 درجه ، سه راهی تبدیل 45 درجه ، سه راهی 45 درجه ، بوشن ترمز دار سوکت دار ، تبدیل غیر هم مرکز ، سه راه بازدید ، سیفون پی وی سی ، درپوش مسدود کننده انتهایی ، کلاهک PVC

آخرین لیست قیمت لوله پلیکا یاس سمنان 1400

جهت دریافت لیست قیمت پلیکا یاس سمنان با شماره تماس های فروشگاه لوله و اتصالات پلیکا آقای لوله در شادآباد تهران تماس بگیرید تا علاوه بر دریافت قیمت لوله از مشوره رایگان با کارشناسان ما و راسال رایگان به تمامی نقاط تهران و ایران بهره مند شوید ، فروشگاه آقای لوله نمایندگی تهران لوله و اتصالات پلیکا سمنان یاس در شادآباد تهران می باشد . 

نمایندگی فروش لوله و اتصالات پلیکا یاس سمنان در شادآباد تهران

فروشگاه آقای لوله قادر به فروش لوله و اتصالات به روش خرید اینترنتی لوله ، ارسال پیش فاکتور و لیست قیمت ، ارسال کالا و پرداخت در محل می باشد 

لیست قیمت لوله و اتصالات در تهران
آقای لوله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.