منوی دسته بندی

لیست قیمت پمپ آبارا | نمایندگی فروش پمپ آب آبارا

مشخصات و قیمت خرید پمپ آب ابارا

لیست قیمت پمپ ابارا  ، محصولات شرکت ژاپنی EBARA که از سال 1912 فعالیت خود را آغاز کرده است در سال های بعد نمایندگی دیگر این شرکت در کشور ایتالیا ( آبارا ایتالیا ) خط تولید خود را تاسیس و محصولاتی مشابه را تولید و عرضه می کند ، محصولات پمپ آب آبارا محصولاتی شناخته شده در تمامی نقاط جهان می باشد ، این محصولات بسیار با کیفیت و با ضمانت نامه رسمی در کشور ما عرضه می شود ، نمایندگی پمپ آب خانگی ابار در تهران شرکت آقای لوله می باشد که عرضه محصولات Ebara CVM Pump و پمپ آب خانگی ایرانی آبارا ABR اقدام به فروش این محصولات با قیمت رقابتی کرده است .

قیمت پمپ آب خانگی ابارا نسبت به سایر محصولات اصلی دیگر مناسب تر بوده و وجود گارانتی فعال و اصلی خرید پمپ ابارا را خریدی مطمئن می کند ، نمایندگی ایران پمپ ابارا شرکت آقای لوله با عرضه محصولات اصلی و شرکتی همراه با گارانتی اصلی شرکت سیستم فروش حضوری و اینترنتی محصولات این شرکت را بر عهده دارد 

پمپ اب ابارا ساخت کجاست ؟

محصولات آبارا در 80 کشور جهان منایندگی تولید دارد ولی اعظم الکتروپمپ های ابارا موجود در بازار ایران ساخت کشور ایتالیا ، ژاپن و ایران می باشد ، در سال 1373 این شرکت با توسعه خط تولید خود و انتقال تکنولوژی ساخت پمپ خانگی ابارا محصولات ایرانی با برند پمپ آب ایرانی ابارا ABR نیز در کشور ما احداث کرده است که قیمت این محصولات نسبت به نوع ژاپنی و ایتالیایی مناسب تر می باشد ، نماینده پمپ ابارا ایران در تهران شرکت آقای لوله بازرگانی مقدسی واقع در بازار آهن – شاد آباد می باشد .

پمپ آب ابارا ایران ABR

پمپ آب خانگی ابارا ایران ساخت داخل کشور با بالاترین تکنولوژی روز دنیا می باشد ، این شرکت توسط نماینده ژاپنی در کشور ما احداث شده است و تمامی دستگاه های این شرکت با نظارت طرف ژاپنی کاملا مشابه نسخه ژاپنی و ایتالیایی تولید و عرضه می شوند .

قیمت پمپ ابارا ایران نسبت به قیمت پمپ آب ابارا ژاپن مناسب تر بوده و هر دو کیفیت مشابهی دارند ، و علاوه بر آن گارانتی معتبر و داخلی از مزایای دیگر پمپ آب ایرانی می باشد 

انوع ، مشخصات و انتخاب پمپ ابارا

پمپ آب آبارا در چهار سری PRA – CMA – CDA – AGA تولید عرضه می شود که هر سری دارای مشخصات خاص و مناسب برای مکان های خاص مانند مصارف خانگی ، تجاری ، پمپ آب استخری ابارا و بخش های صنعتی می باشد ، با محاسبات ساده می توان اقدام به انتخاب پمپ ابارا مناسب نمود .

کارشناسان ما در آقای لوله اماده پشتیبانی و راهنمایی مشتریان عزیز جهت انخاب پمپ ابار مناسب نسبت به مساحت و کاربرد مشتریان دارد ، جهت مشاوره خرید و یا راهنمایی جهت انتخاب پمپ ابارا می توانید با شماره تماس های پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید .

پمپ آب جتی ابارا سری AGA و AGC

پمپ آب ابارا سری AGA از نوع پمپ جتی می باشد که دارای دهانه ورودی 1 – 1.2 حداکثر 3.6 اینچ و دهانه خروجی 1 اینچ بوده و معمولا مخصوص مصارف خانگی می باشد ، این پمپ ها در مدل های زیر تولید می شوند :

  • پمپ آب جتی 0.6 اسب ابارا ebara مدل AGA 0.60
  • پمپ آب جتی 0.75 اسب ابارا ebara مدل AGA 0.75
  • پمپ آب جتی 1 اسب ابارا ebara مدل AGA 1.00
  • پمپ آب جتی 1.5 اسب ابارا ebara مدل AGA 1.50
  • پمپ آب جتی 2 اسب ابارا ebara مدل AGA 2.00
  • پمپ آب جتی 3 اسب ابارا ebara مدل AGA 3.00

پمپ جتی ابارا سری AGA دارای فشار بیشتر و دبی کمتر ( 5 تا 10 مترمکعب در ساعت ) نسبت به نوع پمپ بشقابی می باشند ، این پمپ ها بصورت خودمکش و تک فاز یا سه فاز هستند ، جنس پوسته این پمپ ها از چدن ، جنس پروانه از برنج و جنس شفت از استیل ضدزنگ می باشد .

از مزایای پمپ آب خانگی ابارا جتی سری AGA حجم بسیار کم و قدرت بسیار بالا می باشد که قادر به انتقال آب تا ارتفاعات بالا را دارد .

 
پمپ آب خانگی ابارا جتی سری AGA

پمپ آب محیطی بشقابی ابارا سری PRA

پمپ خانگی ابارا سری PRA که به پمپ محیطی نیز معروف می باشد دارای خاصیت هایی مانند وزن سبک ، نصب آسان و جابجایی راحت آن می باشد ، از پمپ آب خانگی ابارا سری PRA برای مصارف خانگی و با حجم کوچک استفاده می شود ، قدرت این دستگاه 0/5 تا 2 اسب بخار ، جنس بدنه از چدن ، جنس پروانه از برنج و جنس شفت از استیل ضد زنگ می باشد ، مشخصات پمپ ابارا سری PRA این پمپ آب خانگی را به یکی از ایده آل ترین پمپ ها از نظر حجم و قیمت جهت مصارف خانگی تبدیل کرده است .
این پمپ بصورت تک فاز و با قدرت 37 کیلووات ساعت کار می کند ، موتور پمپ ابارا سری PRA قادر به آبدهی 25 متر مکعب و انتقال آب به ارتفاع 38 متری می باشد .
از مهمترین کاربرد های پمپ محیطی آبارا استفاده در بخش آب رسیانی ، فواره های استخر ها و آبیاری چمنزار ها ، آبیاری باغ ، ویلا و زمین های کشاورزی و با غچه های خانگی اشاره کرد .
پمپ آب محیطی بشقابی ابارا سری PRA

پمپ آب خانگی دو پروانه ابارا سری CDA

پمپ آب دو پروانه ابارا سری CDA دارای توان و فشار خروجی بسیار بالا می باشد ، دلیل این امر بهره گیری از دو پروانه جهت شتاب دادن به روند کار پمپ آب می باشد ، پمپ ابارا سری CDA قادر به کار در دمای آب 90 درجه سانتی گراد است از این رو بهترین گزینه جهت استفاده در بخش جکوزی و انتقال آب گرم استخر های صنعتی می باشد .

حجم دبی آب 1.2 تا 10.2 متر مکعب بر ساعت ، توان 75 کیلووات ساعت و قابلیت پمپ کردن آب تا ارتفاع 10 تا 80 متر از دیگر مشخصات پمپ ابارا سری CDA دو پروانه ای می باشد ،

خرید پمپ دو پروانه ابارا خریدی مطمئن و مناسب برای تمامی کاربرد های می باشد ، کیفیت پمپ ابارا سری CDA بسیار بالا می باشد ، بدنه از برنج ، جنش شفت از استیل ضد زنگ ، جنس سیم پیچی از مص و جنس پروانه از چدن می باشد .

عمده مصرف این نوع پمپ ها در بخش انتقال آب منازل مسکونی ، تعمین آب باغ ، ویلا و زمین های کشاورزی ، انتقال آب در استخر های خانگی و نیمه صنعتی و سیستم های آتشنشانی ضد حریق می باشد .

پمپ دو پروانه ابارا سری CDA

پمپ آب خانگی بشقابی ابارا سری CMA

پمپ آب ابارا یک اسب بشقابی سری CMA دارای یک پروانه و تک فاز می باشد ، جنس پروانه از چدن و از نوع سانتریفیوژ تک پروانه می باشد ، یاتاقان ان از نوع بلبرینگ دوروبسته بوده و در دمای حداکثر 40 درجه سانتی گراد کار می کند .

توان کاری پمپ آب بشقابی ابارا سری CMA در محدوده 0.37 تا 2.2 کیلووات ساعت می باشد ، محدود پمپ آب آن 20 تا 50 متر و فرکانس 50 هرتز می باشد .

این پمپ جهت تقویت فشار آب در بخش انتقال اب استخر ها ، فواره ها و منازل مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

پمپ آب خانگی بشقابی ابارا سری CMA

اهمیت استفاده از پمپ آب

امروز با افزایش روند خشکسالی و کم آب همواره با افت فشار در اکثر نقط کشور روبرو هستیم ، وجود پمپ آب  در منازل مسکونی چند طبقه جهت جلوگیری از افت فشار آب در طبقات بالا امری ضروری می باشد ، خرید پمپ آب خانگی آب ابارا Ebara انتخابی عالی ، مقرون بصرفه و مطمئن می باشد  ، گارانتی معتبر ، جنس درجه یک بدنه ، پرده و سیم پیچی موتور از مزایا و برترین های پمپ آب ابار می باشد .

نصب و راه اندازی پمپ آب خانگی ابارا

 در ادامه به شما راهنمایی‌هایی درباره نصب و راه‌اندازی پمپ آب خانگی آبارا ارائه خواهم داد:
 
1.  انتخاب محل نصب: قبل از هر چیزی، باید محل نصب پمپ آب را در نظر بگیرید. بهتر است که پمپ در محلی نصب شود که به راحتی قابل دسترسی باشد و از نظر ایمنی هم مشکلی ایجاد نکند.
2.  نصب پمپ: پس از انتخاب محل نصب، باید پمپ را به صورت عمودی روی سطح نصب کنید. برای این کار، می‌توانید از پایه‌های فلزی یا بلوک بتنی استفاده کنید.
3.  اتصالات: پس از نصب پمپ، باید اتصالات لوله‌های آب را به پمپ انجام دهید. برای این کار، از اتصالات پلاستیکی یا برنجی استفاده کنید.
4.  تنظیمات: پس از اتصالات، باید تنظیمات پمپ را انجام دهید. برای این کار، باید فشار آب را تنظیم کرده و مقدار آبی که پمپ باید بفرستد را تعیین کنید.
5.  راه‌اندازی: پس از انجام تمامی تنظیمات، باید پمپ را راه‌اندازی کنید و از عملکرد آن اطمینان حاصل کنید.
6.  نگهداری: برای حفظ عملکرد بهتر پمپ، باید به نگهداری آن توجه کنید. برای این کار، باید پمپ را به صورت دوره‌ای تعمیر کنید و از تمیزی و عدم خرابی قطعات آن اطمینان حاصل کنید.

لیست قیمت پمپ آب خانگی ابارا

لیست قیمت پمپ ابارا بسته به سری ، توان کاری و شرکت تولید کننده ( آبارا ایتالیا ، ابارا ژاپن و ابارا ایران EBR ) متفاوت می باشد ، شما بازدید کنندگان گرامی می توانید جهت مشاوره در خصوص انتخاب پمپ ابارا با شماره تماس های آقای لوله ( بازرگانی مقدسی ) نمایندگی پمپ ابارا در تهران و نمایندگی مخزن آب آریا پلاست تماس حاصل نموده تا از مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره مند و لیست قیمت پمپ ابارا با قیمتی رقابتی در تهران و کشور دریافت نمایید .

فروشگاه آقای لوله بازرگانی مقدسی نماینده رسمی انواع پمپ آب خانگی در تهران می باشد ، شما می توانید جهت خرید پمپ آبارا در تهران با قیمت ویژه همراه با گارانتی رسمی و فاکتور معتبر نمایندگی با شماره تماس های فروشگاه تماس بگیرید تا علاوه بر استعلام قیمت محصولات از مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره مند شوید 

بازرگانی مقدسی قادر به ارسال سریع چند ساعته انواع پمپ و لوله و اتصالات به سراسر تهران می باشد 

همچنی امکان خرید اینترنتی و ارسال سریع در کمترین زمان ممکن به سراسر کشور محیا می باشد 

خرید پمپ آب ابارا در تهران و سراسر کشور

جهت خرید پمپ آب ابارا در تهران و یا سراسر کشور می توانید با تماس با شماره های فروشگاه آخرین لیست قیمت خرید پمپ آبارا ایران و ایتالیا را دریافت و در صورت نیاز درخاست دریافت پیش فاکتور نمایید و از مشاوره رایگان با مشاوران ما جهت خرید و انتخاب پمپ ابارا بهره مند شوید 

لیست قیمت ابارا 1
لیست قیمت ابارا 2

لیست قیمت پمپ آب ابارا ایتالیا

پمپ آب ابارا ایتالیا ساخت کشور ایتالیا و از طریق واردات مستقیم وارد کشور ما می شوند ، پمپ آب ابارا ایتالیا توسط شرکت آبارا ایران گارنتی شده و توسط نمایندگی پمپ آبارا ایتالیا در تهران عرضه می شوند ، در ادامه می توانید لیست قیمت پمپ آب ابارا ایتالیا را دانلود یا مشاهده نمایید .

بازرگانی مقدسی به عنوان نماینده پمپ ابارا ایتالیا در تهران اقدام به فروش انواع پمپ آب ابارا ایتالیا با قیمت رقابتی همراه با خدمات پس از فروش طلایی محصولات شرکت پمپ ابارا کرده است ، جهت دریافت لیست قیمت پمپ ابارا ایتالیا با شماره تماس های فروشگاه تماس حاصل نمایید تا علاوه بر دریافت لیست قیمت محصولات از مشاوره رایگان با کارشناسان ما و تخفیف های ویژه نمایندگی پمپ ابارا تهران بهره مند شوید .

این لیست قیمت مربوط به برج 3 سال 1402 می باشد و تا ارائه لیست قیمت از سوی شرکت معتبر می باشد 

لیست قیمت ابارا 3
لیست قیمت ابارا 4
آقای لوله وب‌سایت
نویسنده و کارشناس فروش لوله و اتصالات فاضلابی ، مخازن آب پلی اتیلن ، تجهیزات استخری ، سونا و جکوزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *