منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

دریافت لیست قیمت

لیست قیمت پمپ خانگی آبارا – مشخصات و قیمت خرید پمپ آب ابارا

مشخصات و قیمت خرید پمپ آب ابارا

پمپ خانگی ابارا محصولات شرکت ژاپنی EBARA می باشد که از سال 1912 فعالیت خود را آغاز کرده است در سال های بعد نمایندگی دیگر این شرکت در کشور ایتالیا خط تولید خود را تاسیس و محصولاتی مشابه را تولید و عرضه می کند ، محصولات پمپ آب آبارا محصولاتی شناخته شده در تمامی نقاط جهان می باشد ، این محصولات بسیار با کیفیت و با ضمانت نامه رسمی در کشور ما عرضه می شود ، نمایندگی پمپ آب خانگی ابار در تهران شرکت آقای لوله می باشد که عرضه محصولات Ebara CVM Pump و پمپ آب خانگی ایرانی آبارا ABR اقدام به فروش این محصولات با قیمت رقابتی کرده است .

قیمت پمپ آب خانگی ابارا نسبت به سایر محصولات اصلی دیگر مناسب تر بوده و وجود گارانتی فعال و اصلی خرید پمپ ابارا را خریدی مطمئن می کند ، نمایندگی ایران پمپ ابارا شرکت آقای لوله با عرضه محصولات اصلی و شرکتی همراه با گارانتی اصلی شرکت سیستم فروش حضوری و اینترنتی محصولات این شرکت را بر عهده دارد 

پمپ اب ابارا ساخت کجاست ؟

محصولات آبارا در 80 کشور جهان منایندگی تولید دارد ولی اعظم الکتروپمپ های ابارا موجود در بازار ایران ساخت کشور ایتالیا ، ژاپن و ایران می باشد ، در سال 1373 این شرکت با توسعه خط تولید خود و انتقال تکنولوژی ساخت پمپ خانگی ابارا محصولات ایرانی با برند پمپ آب ایرانی ابارا ABR نیز در کشور ما احداث کرده است که قیمت این محصولات نسبت به نوع ژاپنی و ایتالیایی مناسب تر می باشد ، نماینده پمپ ابارا ایران در تهران شرکت آقای لوله بازرگانی مقدسی واقع در بازار آهن – شاد آباد می باشد .

پمپ آب ابارا ایران ABR

پمپ آب خانگی ابارا ایران ساخت داخل کشور با بالاترین تکنولوژی روز دنیا می باشد ، این شرکت توسط نماینده ژاپنی در کشور ما احداث شده است و تمامی دستگاه های این شرکت با نظارت طرف ژاپنی کاملا مشابه نسخه ژاپنی و ایتالیایی تولید و عرضه می شوند .

قیمت پمپ ابارا ایران نسبت به قیمت پمپ آب ابارا ژاپن مناسب تر بوده و هر دو کیفیت مشابهی دارند ، و علاوه بر آن گارانتی معتبر و داخلی از مزایای دیگر پمپ آب ایرانی می باشد 

انوع ، مشخصات و انتخاب پمپ ابارا

پمپ آب آبارا در چهار سری PRA – CMA – CDA – AGA تولید عرضه می شود که هر سری دارای مشخصات خاص و مناسب برای مکان های خاص مانند مصارف خانگی ، تجاری ، پمپ آب استخری ابارا و بخش های صنعتی می باشد ، با محاسبات ساده می توان اقدام به انتخاب پمپ ابارا مناسب نمود .

کارشناسان ما در آقای لوله اماده پشتیبانی و راهنمایی مشتریان عزیز جهت انخاب پمپ ابار مناسب نسبت به مساحت و کاربرد مشتریان دارد ، جهت مشاوره خرید و یا راهنمایی جهت انتخاب پمپ ابارا می توانید با شماره تماس های پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید .

پمپ آب جتی ابارا سری AGA و AGC

پمپ آب ابارا سری AGA از نوع پمپ جتی می باشد که دارای دهانه ورودی 1 – 1.2 حداکثر 3.6 اینچ و دهانه خروجی 1 اینچ بوده و معمولا مخصوص مصارف خانگی می باشد ، این پمپ ها در مدل های زیر تولید می شوند :

  • پمپ آب جتی 0.6 اسب ابارا ebara مدل AGA 0.60
  • پمپ آب جتی 0.75 اسب ابارا ebara مدل AGA 0.75
  • پمپ آب جتی 1 اسب ابارا ebara مدل AGA 1.00
  • پمپ آب جتی 1.5 اسب ابارا ebara مدل AGA 1.50
  • پمپ آب جتی 2 اسب ابارا ebara مدل AGA 2.00
  • پمپ آب جتی 3 اسب ابارا ebara مدل AGA 3.00

پمپ جتی ابارا سری AGA دارای فشار بیشتر و دبی کمتر ( 5 تا 10 مترمکعب در ساعت ) نسبت به نوع پمپ بشقابی می باشند ، این پمپ ها بصورت خودمکش و تک فاز یا سه فاز هستند ، جنس پوسته این پمپ ها از چدن ، جنس پروانه از برنج و جنس شفت از استیل ضدزنگ می باشد .

از مزایای پمپ آب خانگی ابارا جتی سری AGA حجم بسیار کم و قدرت بسیار بالا می باشد که قادر به انتقال آب تا ارتفاعات بالا را دارد .

 
پمپ آب خانگی ابارا جتی سری AGA

پمپ آب محیطی بشقابی ابارا سری PRA

پمپ خانگی ابارا سری PRA که به پمپ محیطی نیز معروف می باشد دارای خاصیت هایی مانند وزن سبک ، نصب آسان و جابجایی راحت آن می باشد ، از پمپ آب خانگی ابارا سری PRA برای مصارف خانگی و با حجم کوچک استفاده می شود ، قدرت این دستگاه 0/5 تا 2 اسب بخار ، جنس بدنه از چدن ، جنس پروانه از برنج و جنس شفت از استیل ضد زنگ می باشد ، مشخصات پمپ ابارا سری PRA این پمپ آب خانگی را به یکی از ایده آل ترین پمپ ها از نظر حجم و قیمت جهت مصارف خانگی تبدیل کرده است .
این پمپ بصورت تک فاز و با قدرت 37 کیلووات ساعت کار می کند ، موتور پمپ ابارا سری PRA قادر به آبدهی 25 متر مکعب و انتقال آب به ارتفاع 38 متری می باشد .
از مهمترین کاربرد های پمپ محیطی آبارا استفاده در بخش آب رسیانی ، فواره های استخر ها و آبیاری چمنزار ها ، آبیاری باغ ، ویلا و زمین های کشاورزی و با غچه های خانگی اشاره کرد .
پمپ آب محیطی بشقابی ابارا سری PRA

پمپ آب خانگی دو پروانه ابارا سری CDA

پمپ آب دو پروانه ابارا سری CDA دارای توان و فشار خروجی بسیار بالا می باشد ، دلیل این امر بهره گیری از دو پروانه جهت شتاب دادن به روند کار پمپ آب می باشد ، پمپ ابارا سری CDA قادر به کار در دمای آب 90 درجه سانتی گراد است از این رو بهترین گزینه جهت استفاده در بخش جکوزی و انتقال آب گرم استخر های صنعتی می باشد .

حجم دبی آب 1.2 تا 10.2 متر مکعب بر ساعت ، توان 75 کیلووات ساعت و قابلیت پمپ کردن آب تا ارتفاع 10 تا 80 متر از دیگر مشخصات پمپ ابارا سری CDA دو پروانه ای می باشد ،

خرید پمپ دو پروانه ابارا خریدی مطمئن و مناسب برای تمامی کاربرد های می باشد ، کیفیت پمپ ابارا سری CDA بسیار بالا می باشد ، بدنه از برنج ، جنش شفت از استیل ضد زنگ ، جنس سیم پیچی از مص و جنس پروانه از چدن می باشد .

عمده مصرف این نوع پمپ ها در بخش انتقال آب منازل مسکونی ، تعمین آب باغ ، ویلا و زمین های کشاورزی ، انتقال آب در استخر های خانگی و نیمه صنعتی و سیستم های آتشنشانی ضد حریق می باشد .

پمپ دو پروانه ابارا سری CDA

پمپ آب خانگی بشقابی ابارا سری CMA

پمپ آب ابارا یک اسب بشقابی سری CMA دارای یک پروانه و تک فاز می باشد ، جنس پروانه از چدن و از نوع سانتریفیوژ تک پروانه می باشد ، یاتاقان ان از نوع بلبرینگ دوروبسته بوده و در دمای حداکثر 40 درجه سانتی گراد کار می کند .

توان کاری پمپ آب بشقابی ابارا سری CMA در محدوده 0.37 تا 2.2 کیلووات ساعت می باشد ، محدود پمپ آب آن 20 تا 50 متر و فرکانس 50 هرتز می باشد .

این پمپ جهت تقویت فشار آب در بخش انتقال اب استخر ها ، فواره ها و منازل مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

پمپ آب خانگی بشقابی ابارا سری CMA

اهمیت استفاده از پمپ آب

امروز با افزایش روند خشکسالی و کم آب همواره با افت فشار در اکثر نقط کشور روبرو هستیم ، وجود پمپ آب  در منازل مسکونی چند طبقه جهت جلوگیری از افت فشار آب در طبقات بالا امری ضروری می باشد ، خرید پمپ آب خانگی آب ابارا Ebara انتخابی عالی ، مقرون بصرفه و مطمئن می باشد  ، گارانتی معتبر ، جنس درجه یک بدنه ، پرده و سیم پیچی موتور از مزایا و برترین های پمپ آب ابار می باشد .

قیمت و خرید پمپ آب خانگی ابارا در تهران و سراسر کشور

قیمت پمپ ابارا بسته به سری ، توان کاری و شرکت تولید کننده ( آبارا ایتالیا ، ابارا ژاپن و ابارا ایران EBR ) متفاوت می باشد ، شما بازدید کنندگان گرامی می توانید جهت مشاوره در خصوص انتخاب پمپ ابارا با شماره تماس های آقای لوله نمایندگی پمپ ابارا در تهران تماس حاصل نموده تا از مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره مند و لیست قیمت پمپ ابارا با قیمتی رقابتی در تهران و کشور دریافت نمایید .

فروشگاه آقای لوله بازرگانی مقدسی نماینده رسمی انواع پمپ آب خانگی در تهران می باشد ، شما می توانید جهت خرید پمپ آبارا در تهران با قیمت ویژه همراه با گارانتی رسمی و فاکتور معتبر نمایندگی با شماره تماس های فروشگاه تماس بگیرید تا علاوه بر استعلام قیمت محصولات از مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره مند شوید 

بازرگانی مقدسی قادر به ارسال سریع چند ساعته انواع پمپ و لوله و اتصالات به سراسر تهران می باشد 

همچنی امکان خرید اینترنتی و ارسال سریع در کمترین زمان ممکن به سراسر کشور محیا می باشد 

آقای لوله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *