منوی دسته بندی

مخازن پلی اتیلن IBC آریا پلاست | قیمت و خرید منبع آب آریاپلاست

منبع آب آریا پلاست
شرکت آریا پلاست فارس یکی از تولیدکنندگان برجسته مخازن ذخیره آب در ایران است. مخازن آب اریا پلاست فارس از جنس پلی اتیلن بصوتر تک لایه و سه لایه با بالاترین کیفیت تولید می‌شوند و دارای مزایایی همچون سبکی و مقاومت در برابر ضربه و خوردگی هستند. این مخازن با ظرفیت‌های مختلفی تولید می‌شوند و می‌توانند برای مصارف مختلفی همچون ذخیره آب خانگی، آبیاری، صنعتی و… استفاده شوند.

تمامی محصولات این شرکت با دستگاه های بروز اروپایی بدون دخالت دست بصورت رباتیک تولید و دارای استاندارد های ایران و جهانی می باشند ، همچنین مخازن پلی اتیلن آریا پلاست همراه با 123 ماه ضمانت عرضه می شوند ، قیمت مخازن آب آریا پلاست فارس به دلیل کیفیت و خدمات پس از فروش آن نسبت به مدل های مشابه ایرانی و خارجی بسیار بصرفه و خرید مخزن آب آریا پلاست خریدی مطمئن برای سالیان طولانی می باشد .

از مزایای مخازن آب اریا پلاست فارس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 
*   مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش
*   عدم نیاز به نگهداری و تعمیرات دوره‌ای
*   قابلیت نصب و جابجایی آسان
*   دارای استانداردهای ملی و بین‌المللی

کاربرد های مخزن آب پلی اتیلن

 مناطق مختلفی از جمله مزارع، باغات و خانه‌ها استفاده می‌شوند. در ادامه به بررسی کاربرد های مخزن آب پلی اتیلن سه لاسه و تک لایه پرداخته خواهد شد.

۱. ذخیره آب در مزارع:
مخزن آب پلی اتیلن در مزارع برای ذخیره آب برای آبیاری استفاده می‌شود. این مخازن به دلیل وزن سبک و نصب آسان، برای کشاورزان بسیار مناسب هستند. همچنین، پلی اتیلن مقاوم در برابر عوامل جوی مختلف است و مخازن آب پلی اتیلن به راحتی می‌توانند در برابر نور خورشید، باد و باران مقاومت کنند.

۲. ذخیره آب در باغات:
مخازن آب پلی اتیلن برای ذخیره آب در باغات میوه و سبزیجات نیز استفاده می‌شوند. این مخازن به دلیل مقاومت در برابر اشعه UV، نور خورشید و عوامل جوی، برای ذخیره آب به صورت بلند مدت بسیار مناسب هستند.

۳. ذخیره آب در خانه:
مخازن آب پلی اتیلن برای ذخیره آب در خانه نیز استفاده می‌شوند. این مخازن به دلیل طراحی زیبا و وزن سبک، برای نصب در محیط‌های مختلف در خانه مناسب هستند. همچنین، مخازن آب پلی اتیلن به دلیل مقاومت در برابر ضربه، خراش و شکستگی، برای استفاده در خانه بسیار مناسب هستند.

۴. ذخیره آب در مناطق دارای کم آبی:
مخازن آب پلی اتیلن برای ذخیره آب در مناطق دارای کم آبی نیز استفاده می‌شوند. این مخازن به دلیل ظرفیت بالا، مقاومت در برابر عوامل جوی و وزن سبک، برای ذخیره آب در مناطق کم آبی بسیار مناسب هستند.

۵. ذخیره آب برای مصارف صنعتی:
مخازن آب پلی اتیلن برای ذخیره آب برای مصارف صنعتی نیز استفاده می‌شوند. این مخازن به دلیل مقاومت در برابر عوامل جوی، ظرفیت بالا و نصب آسان، برای ذخیره آب در صنایع مختلف بسیار مناسب هستند.

به طور کلی، مخازن آب پلی اتیلن به دلیل وزن سبک، مقاومت در برابر عوامل جوی و ظرفیت بالا، برای ذخیره آب در مناطق مختلف بسیار مناسب هستند. همچنین، این مخازن به دلیل نصب آسان و قابلیت حمل و نقل، برای استفاده در محیط های مختلف بسیار مناسب هستند.

انواع مخازن آب پلی اتیلن

هرکدام از مخازن ذخیره سازی آب شهری بسته به موقعیت و ظرفیت مورد نیاز با اشکال مختلف تولید و عرضه می شوند که قیمت مخازن ذخیره سازی آب می توانید به نسبت ظرفیت و جنس بدنه آن متغیر می باشد .

بصورت کلی مخازن آب بسته به محل نصب و ظرفیت (حجم ) به مدل های زیر ساخته و تولید می شوند :

 • مخزن افقی
 • مخزن عمودی
 • مخزن مکعبی
 • مخزن آسان رو
 • مخزن زیرپله
 • مخزن بیضی
 • مخزن نیسانی
 • مخزن انبساط
 • مخزن قیفی
 • مخزن سمپاش
 • مخزن IBC
 • مخزن کلرزنی
 • مخزن سپتیک

انواع مخازن آب پلی اتیلن از نظر ساخت :

 • یک‌لایه
 • سه‌لایه
 • چهارلایه

مخازن ذخیره سازی آب پلی اتیلن تک لایه

معمولا بصورت شفاف ساخته می شوند و مایع درون آن کاملا قابل مشاهده است ، کاربرد اصلی این منابع جهت نگهداری آب یا مایعات بهداشتی غیر شیمیایی بصورت موقت است ، مانند مخازن آب دستگاه های تصویه

مخازن ذخیره سازی آب پلی اتیلن سه لایه

معمولا بصورت مات با قطر بیشتر نسبت به نوع تک لایه تولید می شوند و مایعد در ون مخزن آب قابل مشاهده نمی باشد ، این مخازن برای نگهداری آب و مایعات بهداشتی مناسب تر بوده زیرا در مقابل تابش نور خورشید کاملا محافظت شده و از فاسد شدن یا تغییر رنگ و طعم آب داخل آن جلوگیری می کند .

از مهترین کاربرد های مخازن آب سه لایه پلی اتیلن اریا پلاست استفاده به عنوان مخازن ذخیره سازی آب شهری ، باغ و مراکز صنعتی کشاورزی منی باشد .

بنابر این جهت انتخاب مخزن ذخیره سازی آب جهت منازل مسکونی خرید مخزن آب ذخیره سازی سه لایه اریا پلاست پیشنهاد می شود .

لیست قیمت مخازن آریا پلاست فارس

قیمت مخزن آب پلی اتیلن آریا پلاست بسته به قیمت روز مواد اولیه و قیمت روز کارخانه متغیر می باشد ، قیمت مخازن آب آریا پلاست فارس تحت لیست قیمت مخزن آب پلی اتیلن آریا پلاست بصورت روزانه در اختیار نمایندگی های مجاز این شرکت قرار می گیرد ، فروش گاه آقای لوله ( بازرگانی مقدسی ) نمایندگی تهران مخزن آب آریا پلاست در تهران می باشد که بیشتر درصد تخفیف را بر روی فاکتور رسمی شرکت اعما می کند .

جهت دریافت لیست قیمت مخازن آریا پلاست فارس می توانید با شماره تماس های فروشگاه تماس گرفته تا علاوه بر دریافت آخرین لیست قیمت مخازن آریا پلاست فارس از مشاوره رایگان با کارشناسان ما درمورد انتخاب و خرید منبع آب مناسب بهره مند شوید .

همچنین می توانید در ادامه آخرین لیست قیمت منبع آب آریا پلاست را به همراه کاتالوگ محصولات آریا پلاست با فرمت PDF را دانلود و یا مشاهده نمایید 

لیست قیمت محصولات آریا پلاست فارس

لیست قیمت مخزن آریا پلاست فارس و سایر محصولات این شرکت مانند وان آب و دیگر محصولات پلی اتیلنی ، در ادامه آخرین لیست محصولات همراه با لیست سایز و لیست قیمت اریا پلاست فارس را که توسط شرکت و سایت شرکت آریا پلاست فارس عرضه شده است را می توانید مشاهده یا دانلود نمایید 

فروشگاه آقای لوله ( بازرگانی مقدسی ) به عنوان نمایندگی تهران مخازن ذخیره سازی آب اریا پلاست اقدام به فروش انواع محصولات این شرکت با 5 تا 20 % تخفیف نسبت به قیمت کارخانه کرده است 

در ادامه می توانید لیست قیمت و لیست سایز محصولات آریا پلاستیک فارس را مشاهده نمایید 

مخازن افقی horizontal tank

مخازن افقی یا horizontal tank عمومی ترین نوع مخازن ذخیره آب می باشند که در تمامی مراکز و مناطق از جمله مخزن آب خانگی ، مخزن آب باغ و کشاورزی و مخازن آب صنعتی کاربرد دارد ، مخازن آب افقی در حجم های 100 تا 10000 لیتری افقی تولید و عرضه می شوند .

مخازن آب افقی آریا پلاست فارس در دو نوع تک لایه و سه لایه تولید می شود که نوع تک لایه آب کاربرد کمتر جهت استفاده برای نگهداری آب به مدت محدود می باشد 

مخازن افقی طبرستان horizontal tank

مخازن سمپاش پلی اتیلن

مخزن سمپاس پلی اتیلن جهت نگهداری و پخش انواع مایعات و سموم کشاورزی استفده می شود این مخازن در جچم های 100 تا 600 لیتری و در حالت های گرد و دو طبقه تولید و عرضه می شوند 

مخازن سمپاش پلی اتیلن طبرستان

مخازن سپتیک

مخزن سپتیک یا سپتیک تانک پلی اتیلنی جهت انگهداری و ذخیره آب در هتل ها ، رستوران ها ، مراکز خرید و صنعتی  ، کارخانجان ، کشاورزی و باغ و یا حتی خانگی می باشد ، این نوع مخازن در حجم 5000 لیتر با بدنه ای بسار مقاوم در برابر ضربه و تابش نور خورشید تولید و عرضه می شوند .

لیست قیمت مخازن سپتیک طبرستان

مخازن بیضی و وان گرد

مخازن بیضی عمومی ترین نوع مخازن آب پلی اتیلن می باشند که عموما جهت مخزن ذخیره آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرند ، حجم مخازن بیضی معمولا از 1000 لیتر تا 3000 لیتر می باشد و در دو نوع تک لایه و سه لایه تولید و عرضه می شوند .

مخازن وان گرد مخازنی از جنس پلی اتیلن که بصورت وان یا استخر مانند هستند که به حالت عمودی قرار می گیرند و جهت ذخیره سازی آب و مایعات بصورت سر باز مورد استفاده قرار می گیرند .

مخازن بیضی وان گرد طبرستان

مخازن بیضی افقی و مخازن اسانرو مکعب

مخازن بیضی افقی و مخازن اسانرو مکعب طبرستان

مخازن انبساط و مخازن مکعبی عمودی

مخازن انبساط و مخازن مکعبی عمودی طبرستان

مخازن افقی مکعبی

مخازن افقی مکعب طبرستان

مخازن افقی زیر پله

مخازن افقی زیر پله طبرستان

مخازت افقی متفاوت پلی اتیلن

مخازت افقی متفاوت پلی اتیلن طبرستان

قیمت وان پلی اتیلن

وان پلی اتیلن طبرستان

مخزن نیسانی پلی اتیلن

مخزن نیسانی پلی اتیلن طبرستان

مخازن قیفی و گلدانی و ترافیکی

مخازن قیفی و گلدانی و ترافیکی طبرستان

مخازن عمودی متفاوت

مخازن عمودی متفاوت

مخازن عمودی اسانرو

مخازن عمودی اسانرو

مخازن عمود کوتاه

مخازن عمود کوتاه

مخازن عمود بلند

مخازن عمود بلند طبرستان

فروشگاه آقای لوله ( بازرگانی مقدسی ) به عنوان نمایندگی فروش مخازن آب آریا پلاست فارس در تهران اقدام به فروش انواع مخازن ذخیره سازی پلی اتیلن با قیمت رقابتی با امکان سریع چند ساعته در تهران کرده است ، تمامی محصولات این فروشگاه با گارانتی ، خدمات پس از فروش و فاکتور رسمی شرکت عرضه می شود و در صورت ایجاد مشکل تمامی مراحل تعمیر یا تعویض خدمات گارانتی توسط همین فروشگاه انجام می شود .

خرید مخازن آریا پلاست فارس

جهت خرید مخازن آب آریا پلاستیک فارس و همچنین مشاوره رایگان با کارشناسان ما درباره انتخاب و خرید منبع آب اریا پلاست و دریافت لیست قیمت مخزن آب آریا پلاست فارس با شماره تماس های فروشگاه تماس بگیرید

ارسال خیلی سریع کالا
آقای لوله وب‌سایت
نویسنده و کارشناس فروش لوله و اتصالات فاضلابی ، مخازن آب پلی اتیلن ، تجهیزات استخری ، سونا و جکوزی

یک نظر

 • عباس محبی گفت:

  عالی

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *