منوی دسته بندی

قیمت و خرید گریل استخری تهران – قیمت انواع گریل استخری

گریل استخری - قیمت و نحوه اجرای گریل استخر

خرید گریل استخری ، گریل استخر نوعی کانال یا گاتر ” Gttter ” جهت جمع آوری آب های بیرون ریخته و سر ریز استخر ، سونا ، جکوزی و آکواریوم های پرورش ماهی می باشد ، سطح روی گریل استخر معمولا بصورت نرده ای ، راه راه یا مواج طرح دار است و این امر به دلیل سر نخوردن شناگران بر روی آن می باشد ، قیمت گریل استخر بسته به برند ، سایز و طراحی آن متغیر می باشد ، جهت خرید گریل استخری در تهران می توان به نمایندگی فروش تجهیزات استخری مراجعه کرد .

گریل استخر چیست ؟

گریل های استخری معمولا از جنس پروپیلن PP یا پی وی سی سخت UPVC ساخته می شوند و کاملا در برابر خوردگی ، رسوب گیری ، فشار و ضربه مقاوم هستند ، گریل ها معمولا به دو صورت چند تکه و یکپارچه تولید می شوند ، در نوع تکه ای ، تکه ها بصورت تک پین ، دوپین و سه پین مانند پازل به یکدیگر متصل می شوند ولی در نوع یکپارچه معمولا گریل یکارچه 50 سانتی متری تولید می شود که معمولا مقاومت بالاتری نسبت به چند تکه دارند .

انواع گریل استخری

گریل استخری در جنس ها ، طرح ها و ابعاد مختلفی تولید و عرشه می شوند ، بسته به نوع استخر ، سونا یا جکوزی ( خانگی ، روباز و صنعتی ) شما بایستی نوع گریل خود را مشخص نمایید ، مسائلی مانند تابش نور خورشید ، درصد کلر و اسید آب استخر ، مقاومت گریل ها بسته به افراد استفاده کنند ( کودک یا بزرگسال ) ، فضا و مساحت کار و بودجه سازنده همگی مسائل بسیار مهمی می باشند که شخص جهت خرید گریل استخری بایستی به آن ها توجه نماید .

قیمت گریل استخر پلاستیکی نسبت به قیمت گریل استخری پی وی سی و فلزی بسیار مناسب تر بوده و بسیار مناسب و اقتصادی جهت استفاده در استخر های خانگی یا روباز می باشد ، گریل پلاستیکی معمولا در سایز های 14 – 18 – 20 – 25 و 30 سانتیمتر تولید می شوند .

بصورت کلی انواع گریل های استخری از نظر جنس به شرح زیر می باشند :

 1. گریل استخر فلزی
 2. گریل استخر پلاستیکی
 3. گریل استخر پی وی سی

ما کمترین قیمت تجهیزات استخری در سطح کشور را تضمین می کنیم

گاتر استخر چیست ؟ تفاوت گاتر و گریل در چه چیزی می باشد ؟

خیلی از کاربران به دنبال تفاوت گاتر و گریل استخری می باشند ، در سالت های دارای استخر در کنار استخر یک کانال مشبک معمولا مربعی طراحی و تعبیه می کنند که آب های هرز و اضافی در آن ها جمع آوری و مجدد به چرخه آب استخر برگشت شود ، به این کانال ها گاتر استخری گفته می شود 

به نرده هایی که بر روی گاتر استخری قرار داده می شود و روی آن را می پوشاند درپوش استخری یا گریل استخری گفته می شود .

قیمت گاتر استخری بسته به ابعاد و جنس بدنه آن متغیر می باشد ، گاتر استخر معمولا با سه جنس بدنه زیر تولید می شوند

 1. گاتر استخری پلاستیکی
 2. گاتر استخری پی وی سی
 3. گاتر استخری فلزی

قیمت گاتر پلاستیکی نسبت قیمت گاتر پی وی سی و فلزی بسیار پایینتر و به صرفه تر می باشد و بسیار مناسب جهت استفاده در استخر های خانگی می باشد .

نحوه اجرای گریل استخر

گریل استخری

برای اجرای گریل استخری اولین مرحله محاسبه مصالح مورد نیاز است ، از این رو بعد از صحبت با کارشناس و مشخص شدن مصالح مورد نیاز اقدام به سفارش گریل مناسب می کنیم ، آقای لوله امکان فروش اینترنتی گریل استخر و سایر تجهیزات استخری مانند مبدل حرارتی استخر و شیر استخری پیمتاش به سایت خود اضافه کرده است از این رو شما با تماس با شماره تماس های ما می توانید از مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره مند و قیمت محصولات مناسب خود را استعلام بگیرید 

مراحل کلی اجرای سیستم گریل استخر ، سونا و جکوزی به شرح زیر می باشد :

 • صحبت با کارشناس جهت تشخیص گریل مناسب 
 • محاسبه مساحت و مقدار مصالح مورد نیاز 
 • سفارش و خریداری مصالح
 • حفاری و فندانسیون بندی محل قرار گیری گریل ها
 • قرار دادن یا چیدمان و اتصال گریل ها و جایگذاری در محل
 • آب بندی و تست نهایی

کاربرد های گریل استخری چیست ؟

 • جمع آوری آب های سر ریز و بیرون ریخته از دور محل استخر
 • جلوگیری از سر خوردن پای افراد در اطراف استخر
 • صرفه جویی در مصرف آب و جلوگیری از هدر رفت آب
 • جمع آوری راحت آشغال یا مواد آلوده کننده از دور استخر ، سونا و جکوزی
 • زیبایی بصری بیشتر به محیط

قیمت گریل استخری

قیمت گریل استخری بسته به برند ، سایز و نوع آن متغیر است ، عامل دیگر تاثیر گذار در قیمت گریل سونا یا جکوزی قیمت روز کارخانه ها می باشد که در برند های مختلف بسته به سیاست های کاری ان ها متغیر است .

قیمت گریل استخری پاستیکی وابستگی زیادی به ماده اولیه این قطعات یعنی پلاستیک پی وی سی PVC دارد که نوسانات بسیاری در این بازار وجود دارد از این رو قیمت گریل استخری بصورت روزانه طی لیست قیمت روزانه در اختیار فروشگاه ها و نمایندگی های فروش تجهیزات استخری در تهران و یا شهرستان ها قرار می گیرد .

قیمت گریل استخری استیل بسته به قیمت روز مواد اولیه این قطعات که معمولا استیل و یا آلومینیوم است وابسته است ، گریل های فلزی معمولا کم کاربرد تر نسبت به نوع پلاستیکی آن می باشند ، دلیل این امر قیمت بالای این قطعات می باشد .

خرید گریل استخری در تهران

خرید گریل استخری در تهران

فروشگاه اقای لوله به عنوان یکی از بزرگترین مراکز فروش لوازم و تجهیزات استخری اقدام به فروش اینترنتی گریل استخر و فروش حضوری انواع محصولات استخر ، سونا و جکوزی نموده است ، شما می توانید جهت خرید گریل استخری در تهران با قیمت ویژه و قیمت رقابتی با شماره تماس های فروشگاه تماس بگیرید .

شما می توانید با تماس با شماره تماس های فروشگاه علاوه بر استعلام قیمت محصولات از مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره مند شوید .

فروش اینترنتی گریل استخر

فروش گریل استخر در تهران ، فروشگاه آقای لوله اقدام به فروش اینترنتی گریل استخر در سطح کشور کرده است ، هم چنین امکان تحویل سریع چند ساعته در شهر تهران و کمترین زمان ممکن به سراسر شکور مهیا می باشد ،

در صورت نیاز به انواع گریل استخر و یا گریل استخر استیل با شماره تماس های فروشگاه تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند .

خرید گریل استخری ارزان

بازرگانی مقدسی با توجه به خرید مستقیم و بدون واسطه از شرکت های تولید کننده تمامی محصولات خود را با قیمت کارخانه و کمترین قیمت گریل استخر در تهران و کشور عرضه می کند ، جهت خرید گریل استخر ارزان در تهران و یا سراسر کشور با شماره تماس های فروشگاه تماس بگیرید تا لیست قیمت انواع محصولات استخر ، سونا و جکوزی و قیمت گریل استخر برای شما ارسال شود .

فروش ویژه انواع تجهیزات استخری در تهران و سراسر کشور با قیمت رقابتی

فروشگاه آقای لوله ارائه دهنده بزرگترین و کاملترین مجموعه محصولات و لوازم استخر ،و سونا و جکوزی می باشد شامل ملزومات ساخت ، اجرا ، نگهداری و ضدعفونی می باشد 

این شرکت هم بصورت حضوری و هم بصورت اینترنتی اقدام به فروش اینترنتی انواع گریل استخر با قیمت ویژه کرده است ، جهت خرید انواع گریل و گاتر استخر و جکوزی می توانید با شماره تماس های فروشگاه تماس گرفته تا علاوه در استعلام قیمت محصو.لات از مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره مند شوید .

اگر لیست از اقلام مورد نیاز خود دارید می توانید از طریق لینک زیر برای ما ارسال نمایید تا پیش فاکتور برای شما ارسال شود یا با شما تماس گرفته شود

 

همچنین فروشگاه آقای لوله اقدام به فروش گریل استخر در تهران با تحویل سریع چند ساعته کرده است که در صورت خرید با قیمت معین هزینه ارسال نیز رایگان محاسبه می شود .

امکان پرداخت در محل پس از نحویل کالا روش دیگر خرید گریل استخری در شهر تهران از فروشگاه آقای لوله می باشد 

آقای لوله وب‌سایت
نویسنده و کارشناس فروش لوله و اتصالات فاضلابی ، مخازن آب پلی اتیلن ، تجهیزات استخری ، سونا و جکوزی

یک نظر

 • علی گفت:

  بسیار عالی لطفاً لیست قیمت گریل سونا پلاستیکی را به ایمیل من ارسال کنید . تشکر

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *