منوی دسته بندی

چسب ، کلینر و پرایمر لوله UPVC استخری

چسب ، کلینر و پرایمر لوله UPVC استخری
چسب UPVC یا چسب لوله استخری نوعی چسب با فرمولاسیون خاص ساخته شده از مواد پلیمری و پایدار کننده می باشد که جهت اتصال لوله و اتصالات UPVC مورد استفاه قرار می گیرد ، قیمت چسب upvc بسته به حجم و برند آن متغیر است ، یکی از برترین تولید کنندگان انواع چسب یو پی وی سی شرکت پیمتاش ترکیه می باشد ، چسب UPVC پیمتاش یکی از بهترین و با کیفیت ترین نوع چسب لوله یو پی وی سی می باشد که در ادامه با انواع آن آشنا می شویم .
 

در کنار چسب یو پی وی سی کلینر و پرایمر هم از پرکاربرد ترین نوع مواد مورد استفاده در بخش لوله کشی UPVC می باشند ، کلینر UPVC جهت پاک کردن آثار چسب و پرایمر پی وی سی جهت آماده سازی لوله قبل از استفاده از چسب مورد استفاده قرار می گیرد .

چسب لوله UPVC (یو پی وی سی )

انواع چسب یو پی وی سی UPVC

از مهمترین تولید کنندگان چسب UPVC شرکت های چسب یو یی وی سی ولدان آمریکا و چسب یو پی وی سی پمتاش ترکیه می باشند ، در کشور ما هم شرکت رازی تولید کننده چسب تارگت Target می باشد که از آن نیز می توان به عنوان چسب UPVC استفاده کرد ، تمامی این برند ها تفاومت های از لحاظ زمان خشک شدن و مقاومت اتصال بعد از خشک شدن دارند که در ادامه به بررسی هر کدام می پردازیم …

قیمت چسب پیمتاش

چسب لوله UPVC پیمتاش

چسب لوله UPVC پیمتاش ساخت شکرت پیمتاش پلاستیک ترکیه می باشد ، این برند یکی از شناخته شده ترین شرکت های تولید کننده لوله و اتصالات UPVC و محصولات استخری در جهان می باشد ، کیفیت ساخت این چسب بسیار بالا بوده و پس از استفاده از چسب لوله یوی پی وی سی محل اتصال بسیار محکم و آب بندی آن بخوبی انجام می شود .

استفاده از چسب استخری پیمتاش بسیار ساده بوده و تقریبا نیازی به استفاده از کلینر و یا پرایمر UPVC نمی باشد ، خرید چسب لوله UPVC پیمتاش خریدی مطمئن با خیال آسوده برای اتصالی صحیح و دقیق می باشد .

چسب لوله پلیکا ( پی وی سی )

انواع چسب لوله و روش های چسباندن لوله و اتصالات PVC پلیکا

چسب pvc چیست ؟ چسب پی وی سی یا چسب لوله پلیکا نوعی چسب ساخته شده از مواد پلیمری به همراه افزودنی های شیمیایی ماننند هیدرو فوران جهت اتصال لوله و اتصالات PVC می باشد ، از برترین تولید کنندگان چسب لوله پلیکا ، چسب پلیکا تارگت محصول شرکت رازی و چسب پلیکا تانگیت Tangit محصول هنکل آلمان است می باشند که در واقع بهترین چسب لوله پلیکا در کشور محصوب می شوند ، چسب لوله پلیکا در دو نوع تیوپی و قوطی تولید و عرضه می شود .

چسب PVC قابل اشتعال بوده و بایستی آن را از گرما و حرارت دور نگهداری کرد ، از این چسب مب توان جهت چسباندن انواع لوله و اتصالات آب ، فاضلاب و گاز استفاده کرد  قیمت چسب پلیکا بسته به برند و حجم آن متغیر می باشد که در ادامه به ان می پردازیم …

کاربرد های چسب پی وی سی ( چسب لوله پلیکا )

چسب لوله پلیکا همانطور که از اسم آن مشخص می باشد جهت چسباندن لوله و اتصالات پی وی سی یا پلیکا مورد استفاده قرار می گیرد ، از مهمترین کاربرد چسب پی وی سی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • چسب لوله فاضلابی ، اتصال لوله و اتصالات فاضلابی ساختمان و مراکز تجاری اداری صنعتی
 • چسباندن لوله پوش فیت ، از چسب پی وی سی می توان جهت اتصالا لوله و اتصالات پوش فیت استفاده کرد .
 • اتصال لوله برق PVC ، از چسب پی وی سی می توان جهت اتصال لوله برق پی وی سی الستفاده کرد .
 • اتصال لوله و اتصالات UPVC ، گرچه معخمولا برای چسباندن لوله و اتصالات یو پی وی سی از چسب مخصوص UPVC استفاده می شود ولی می توان در موارد خاص و محدودیت از این چسب به عنوان چسب UPVC نیز استفاده کرد .
 • اتصال لوله گاز پلاستیکی ، از این چسب مب توان جهت اتصال انواع لوله گار پلاستیگی استفاده کرد .

مزیت ها چسب پی وی سی ( چسب لوله پلیکا )

چسب پی وی سی مزایای بسیاری دارد و همین مزایا باعث افزایش کاربرد این نوع چسب در بخش های صنعتی و خانگی شده است ، از مهمترین مزیت های چسب لوله پلیکا می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. قیمت بصرفه و اقتصادی
 2. آب بندی کامل لوله و اتصالات
 3. خشک شدن سریع در زمان کوتاه
 4. اتصال محکم پس از خشک شدن کامل
 5. قابل استفاده برای لوله های آب ، برق و گاز
 6. قابل استفاده برای لوله های آب شرب و بهداشتی
 7. مقاومت و دوام بسیار بالا در برابر گرما و تغییرات دمایی
 8. عدم استفاده از مواد سمی ( تولوئن ) در تولید این نوع چسب ها

چسب تارگت Target رازی

چسب تارگت محصول شرکت رازی ایران می باشد و یکی از با کیفیت ترین نوع چسب لوله پلیکا یا پی وی سی می باشد که با داشتن قیمت مناسب در کنار کارایی بالا توانسته بازار خوبی در بخش لوله و اتصالات پیدا کند ، چسب پی وی سی رازی مدل تارگت در دو نوع قوطی و تیوپی تولید و عرضه می شود ، قیمت چسب تارگت قوطی نسبت به چسب تارگت تیوپی ارزان تر و بصرفه تر می باشد و پیمانکاران و افراد لوله کش بیتر از نوع قوطی آن استفاده می کنند .

چسب تارگت Target رازی

چسب لوله پلیکا تارگت به دلیل داشتن مقاومت بسیار بالا بعد از خشک شدن جهت لوله پلیکا فشار قوی استفاده می شود و به آن چسب تارگت فشار قوی نیز گفته می شود .

چسب تانگیت Tangit

چسب تانگیت ( pvc-u henkel tangit ) محصول هنکل آلمان چسب پی وی سی فشار قوی می باشد که با فرمولاسیون خاص هنکل تولید و عرضه می شود ، این چشب جهت نصب لوله و اتصالات PVC فشار قوی مانند لوله پلیکا 110 فشار قوی بسیار مناسب می باشد ، از مهمترین مزایای این چسب چسبندگی بالا و خشک شدن سریع آن پس از نصب و متصل کردن دو سر لوله می باشد .

چسب تانگیت Tangit در شکل تیوپی و قوطی به شرح زیر تولید و عرضه می شود :

 1. چسب هنکل تانگیت 100 سی سی تیوپی
 2. چسب تانگیت هنکل آلمان پی وی سی فشار قوی 250 گرمی قوطی
 3. چسب تانگیت هنکل آلمان پی وی سی فشار قوی 500 گرمی قوطی
 4. چسب تانگیت هنکل آلمان پی وی سی فشار قوی 1000 گرمی قوطی

خرید چسب لوله پلیکا تانگیت خریدی مطمئن و با خیال آسوده جهت نصب انواع لوله و اتصالات پی وی می باشد ، محل نصب یا اتصال این نوع چسب بخوبی آب بندی و محکم می شود و هزینه های تعمیر در آینده را کاهش می دهد .

از چسب تانگیت Tangit به عنوان چسب پی وی سی فشار قوی استفاده می شود دلیل این امر چسبانندگی و استحکام بالای این چسب پس از خشک شدن می باشد .

از چسب تانگیت در اتصال انواع لوله پلیکا یا لوله پی وی سی ، لوله برق PVC و لوله و اتصالات پوشفیت استفاده می شود .

کلینر UPVC ( یو پی وی سی )

کلینر UPVC ماده ای شیمیایی جهت پاکسازی سطح بیرونی لوله و اتصالات یو پی وی سی می باشد که معمولا قبل از استفاده از چسب UPVC از آن استفاده می شود ، کلینر UPVC تمامی ذرات شامل گرد و خاک ، چربی و ناخالصی را از روی سطح لوله بخوبی پاک می کند و در نتیجه عمل چسبندگی و اتصال بهتر و آب بندی لوله یا اتصال پس از نصب کامل تر و دقیق تر انجام می شود .

پرایمر UPVC ( یو پی وی سی )

از پرایمر UPVC چهت افزایش و بهبود فرایند چسبندگی و آب بندی انواع لوله و اتصالات یو پی وی سی استفاده می شود ، پرایمر UPVC دارای مواد خوردنده یا ذوب کننده ماده پی وی سی می باشد و پس از استفاده شروع به نرم کردن یا ذوب کردن سطح لوله می کند ، از این رو علاوه بر پاکسازی سطح لوله مکان اتصال را نرم تر می کند و اتصال لوله آسان تر ، سرعتر و محل نصل آن محکم تر می شود .

از برترین تولید کنندگان پرایمر یو پی وی سی شرکت های پرایمر UPVC ولدان و پرایمر UPVC هیدروسل می باشند .

چسب لوله پلیکا فاضلابی

قیمت و خرید چسب PVC - UPVC و انواع پرایمر و کلینر

فروشگاه آقای لوله به عنوان نمایده فروش انواع چسب لوله PVC – چسب UPVC  و چسب لوله پلیکا فشار قوی اقدام به فروش انوان چسب لوله پی وی سی با قیمتی رقابتی در سطح تهران و کشور کرده است ، جهت استعلام قیمت ، دریافت لیست قیمت ، پیش فاکتور و یا قیمت همکاری با شماره تماس های فروشگاه تماس بگیرید .

قیمت چسب upvc پیمتاش ، خرید چسب UPVC پیمتاش

جهت خرید انواع چسب لوله پی وی سی و UPVC انواع کلینر و پرایمر UPVC با قیمت رقابتی با شماره تماس های زیر تماس بگیرید 

نحوه استفاده از چسب پی وی سی

در ویدئوی زیر می توانید نحوه استفاده از چسب و پرایمر پی وی سی را مشاهده نمایید ( نحوه چسب زدن لوله پلیکا یا لوله PVC )

نحوه استفاده از چسب و پرایمر UPVC

سوالات متداول :

آدرس نمایندگی فروش چسب و کلینر UPVC در تهران کجاست ؟

نمایندگی پخش تهران پرایمر ، کلینر و چسب UPVC پیمتاش ، ولدان ، تارگت ، تانگیت و دیگر برندهای معتبر فروشگاه لوله و اتصالات آقای لوله واقع در بازار آهن شاد آباد ، بازار بزرگ پارسیان ، بلوک آذر ، پلاک 72 و 73
تلفن تماس : 09195533483 – 02166153162

قیمت چسب لوله یو پی وی سی چقدر است ؟

قیمت چسب یو پی وی سی ، پرایمر و کلینر به دلیل نواسات بالای قیمت ارز و مواد اولیه مدام در حال تغییر می باشد ، جهت دریافت لیست قیمت چسب UPVC با شماره تماس 09195533483 تماس بگیرید .

آقای لوله وب‌سایت
نویسنده و کارشناس فروش لوله و اتصالات فاضلابی ، مخازن آب پلی اتیلن ، تجهیزات استخری ، سونا و جکوزی

یک نظر

 • عباس عبدالمنافی گفت:

  بسیار عالی

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *