منوی دسته بندی

لوله پلیکا 110 فشار قوی

لوله پلیکا 110 فشار قوی

لوله پلیکا 110 فشار قوی نسخه سر سخت و ارتقا داده شده لوله پلیکا یا لوله پی وی سی یکی از پرکاربرد ترین نوع لوله و اتصالات فاضلابی می باشد که در کشور ما بسیار کاربرد دارد ، لوله پلیکا یا لوله PVC_U یکی از ابتدایی ترین نوع لوله های پلیمری مورد استفاده در بخش انتقال آب و فاضلاب ساختمان مراکز خانگی ، تجاری و صنعتی می باشد که در طول تاریخ با تغییر فرمولاسیون آن به مقاومت و خواص آن افزوده شده است ، در این ادامه درباره نوع پر طرفدار و پر فروش لوله پلیکا یعنی لوله پلیکا 110 فشار قوی گلپایگان صحبت می کنیم …

لوله پلیکا فشار قوی گلپایگان یکی از برترین انواع لوله پلیکا فاضلابی تولید شرکت پلیمر گلپایگان و لوله گستر می باشد که در ساخت آن هیچ گونه ماده نرم کننده ای استفاده نمی شود ، در نتیجه ای لوله دارای خواصی عالی مانند مقاومت بسیار بالا در مقابل فشار ، ضربه و شکستگی می باشد .

قیمت لوله پلیکا 110 فشار قوی گلپایگان نسبت به کیفیت بالای ان بسیار منطقی است در نتیجه می تواند خریدی مطمئن با خیال آسوده برای سالیان طولانی باشد ، در ادامه با تفاوت لوله پلیکا معمولی ، لوله پلیکا نیمه قوی و لوله پلیکا فشار قوی آشنا می شویم ؛ با ما همراه باشید .

قیمت انواع لوله پلیکا از جمله لوله فشارقوی گلپایگان طی لیست قیمت لوله پلیکا گلپایگان در اختیار فروشگاه های معتبر و نمایندگی های این شرکت ها بصورت روزانه قرار می یگرد 

فهرست مطالب

خرید و قیمت لوله پلیکا 110 فشار قوی گلپایگان

قیمت لوله پلیکا 110 فشار قوی گلپایگان یا قیمت لوله فاضلاب 110 بسته به قیمت روز مواد اولیه و قیمت روز کارخانه متغیر می باشد ، قیمت لوله فاضلاب گلپایگان و سمنان بصورت روزانه طی لیست قیمت لوله گستر گلپایگان در اختیار نمایندگی ها مجاز این دو شرکت قرار می گیرد . فروشگاه لوله و اتصالات فاضلابی آقای لوله ( بازرگانی مقدسی ) به عنوان نمایندگی فروش لوله پلیکا در تهران اقدام به فروش انواع لوله و اتصالات فاضلابی ساختمان با قیمت رقابتی در سطح تهران و کشور کرده است .

لوله پلیکا فشار قوی سمنان یکی از مقرون بصرفه ترین و پر طرفدار ترین نوع لوله فاضلابی در کشور ما می باشد ، لوله فشار قوی 110 سمنان و لوله 10 اینچ سمنان جزو پرفروش ترین نوع لوله و اتصالات سمنان محصوب می شوند ، فروشگاه آقای لوله ( بازرگانی مقدسی ) به عنوان نماینده فروش تهران لوله سمنان اقدام به فروش انواع لوله پلیکا سمنان با قیمت رقابتی در سطح تهران و کشور کرده است 

35% تخفیف ویژه بر روی لوله پلیکا فشار قوی سمنان بر روی تمامی فاکتور ها

20% تخفیف زیر قیمت بازار و کارخانه بر روی لوله پلیکا فشار قوی گلپایگان

لیست زیر تا تغییر قیمت ها معتبر است 

لوله فشار قوی گلپایگان شامل شرکت های لوله گستر گلپایگان ، پلیمر گلپایگان و تک ستاره گلپایگان می باشد 

جهت اطلاع از تخفیفات پلکانی و قیمت همکاری تماس بگیرید

تمامی قیمت های لوله پلیکا فشار قوی سمنان با 35% تخفیف محاسبه شده است ، جهت دریافت تخفیف بیشتر و قیمت همکاری با شماره تماس فروشگاه تماس بگیرید

لوله پلیکا فاضلابی نگین پلیمر با کیفیت و قیمت عالی در شاخه های 6 متری موجود می باشد .

نوع لولهبرندسایزقیمت( تومان )طول هر شاخه
لوله فاضلاب 110 فشار قویگلپایگان 2*1106350006 متر
لوله فاضلاب 110 فشار قویگلپایگان2.7*1108380006 متر
لوله فاضلاب 110 فشار قویگلپایگان3/2*1109600006 متر
لوله فاضلاب 110 فشار قویگلپایگان4/2*11012670006 متر
لوله فاضلاب 110 فشار قویگلپایگان5/3*11013530006 متر
لوله فاضلاب 110 فشار قویگلپایگان6/6*11012200006 متر
لوله فاضلاب 110 فشار قویگلپایگان7/7*11015600006 متر
لوله فاضلاب 110 فشار قویسمنان2*1103330006 متر
لوله فاضلاب 110 فشار قویسمنان3*1103330006 متر
لوله فاضلاب 110 فشار قویسمنان3/2*1105040006 متر
لوله فاضلاب 110 فشار قویسمنان4/2*1105690006 متر
لوله فاضلاب 110 فشار قویسمنان5/3*1106830006 متر
لوله فاضلاب 110 فشار قویسمنان6/6*1107930006 متر
لوله فاضلاب 110 فشار قویسمنان7/7*11010140006 متر
لوله فاضلاب 110 فشار قوینگین پلیمر3.2*1102920006 متر

لوله پلیکا فشار قوی چیست ؟

لوله پلیکا فشار قوی نوعی لوله پلاستیکی از ترکیبات ماده PVC یا پلی‌وینیل کلراید ” Poly Vinyl Chloride “همراه با افزودنی های دیگر مانند ماده نرم کننده و ماده سخت کننده می باشد ، لوله پلیکا فشار قوی به لوله پلیکا دارای فشار کاری 6 تا 10 بار گفته می شود و کمتر از این عدد لوله پلیکا معمولی یا نیمه قوی محصوب می شود . 

خیلی ها به اشتباه لوله پلیکا فشار قوی را همان لوله UPVC می دانند درصورتی که ساختار و خواص این دو لوله با یگدیگر تفاوت های زیادی دارد

لوله UPVC و لوله پلیکا فشار قوی هر دو دارای مقاومت بالایی چه از نظر فشار داخلی چه از نظر خارجی هستند ولی لوله یو پی وی سی دارای قیمت و مقاومت بسیار بالاتری حدود 16 تا 20 بار دارد و فقط در مکان های خاص مانند اجرای لوله کشی استخری کاربرد دارد 

ولی لوله پلیکا فشار قوی قیمت مناسب تر نسب به UPVC دارد و نسل جدید آن با نام لوله PVC_U معروف بوده که دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار داخلی ( 6 تا 10 بار ) و مقاوم در برابر شکستگی دارد ، قیمت این محصول پایینتر بوده و استفاده از آن بسیار بصرفه تر نسبت به لوله های استخری می باشد .

همانطور که گفته شد عموم کاربرد لوله پلیکا فشار قوی فاضلاب در بخش آب و فاضلاب ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری می باشد ، در ادامه در مورد کاربرد های لوله پلیکا بیشتر آشنا می شویم …

اهمیت استفاده از لوله پلیکا فاضلابی استاندارد

به دلیل حساسیت بالای سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمان و در دل کار بودن این لوله و اتصالات و تعویض سخت آن ها استفاده از لوله فاضلابی نیمه قوی اهمیت بسیار بالایی دارد ، لوله فشار قوی گلپایگان با مقاومت بالای خود در برابر خوردگی و فشار سالیان سال مثل روز اول باقی مانده و دچار شکستگی و نشتی نمی شوند ، این موارد را تجربه استفاده چندین ساله از محصولات این شرکت اثبات کرده است .

قیمت لوله فاضلاب 110 گلپایگان نسبت به دیگر برند ها بالاتر می باشد ولی در مقابل مقاومت ، استحکام و ماندگاری بیشتری دارد ، دلیل این امر درصد بالای ماده پی وی در ساخت لوله و اتصالات شرکت های لوله سازی گلپایگان می باشد .

لوله پلیکا معمولی

لوله پلیکا معمولی نوعی لوله PVC می باشد که در ساخت آن از در صد معینی ماده پی وی سی و نرم کننده و مواد خاص دیگر استفاده می شود ، این لوله به دلیل دارا بودن نرم کننده بدنه تقریبا نرم و منعطفی دارد ، عموم کاربرد لوله پلیکا معمولی در بخش ناودانی و هواکش می باشد ، این لوله به دلیل خواص و مواد تشکیل دهنده کاملا مناسب آب آشامیدنی و موارد بهداشتی می باشد .

قیمت لوله پلیکا معمولی معمولا مناسب تر و ارزان تر از نوع نیمه قوی و فشار قوی می باشد .

لوله پلیکا نیمه قوی

لوله پلیکا نیمه قوی نوعی لوله پلیمری پلاستیکی می باشد که از مقدار معینی ماده پی وی سی همراه با مقدار کمی ماده نرم کننده و مواد افزودنی خاص تولید می شود ، این لوله دارای مقاومت خوبی در برابر ضربه و فشار است ، میزان خمش و نرمی این لوله کم بوده و از نوع BD یعنی مناسب جهت نصب در روی زمین و یا در دل دیوار است ، به لوله پلیکا نیمه قوی ، لوله پلیکا فاضلابی نیز گفته می شود .

از این لوله و اتصالات عموما در اجرای سیستم لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان های مسکونی و تجاری صنعتی استفاده می شود ، قیمت مناسب ، مقاومت بالا و نصب آسان از دلایل استفاده بالای این لوله و اتصالات در این بخش می باشد .

لوله فاضلاب گلپایگان

به لوله پلیکا نیمه قوی لوله فاضلاب نیز گفته می شود ، انواع لوله پلیکا فاضلاب در بازار موجود می باشد ، یکی از برترین تولید کنندگان لوله پلیکا فاضلابی شرکت های پلیمر گلپایگان و لوله گستر گلپایگان می باشند که محصولاتشان در سراسر کشور کاملا شناخته شده و مورد تایید پیمانکاران ساختمان است .

قیمت لوله فاضلاب گلپایگان نسبت به برند سمنان بالاتر می باشد که دلیل آن درصد بالاتر ماده PVC  و استحکام بالاتر لوله فاضلابی گلپایگان نسبت به سمنان است .

قیمت لوله پلیکا نیمه قوی گلپایگان

همانطور که از این آن مشخص است عموم کاربرد این لوله ها انتقال آب و فاضلاب ساختمان های مسکونی ، اداری و صنعتی می باشد ، یکی از بهترین و با کیفیت ترین برند های تولید کننده لوله پلیکا نیمه قوی ، لوله فاضلابی گلپایگان می باشد ، این محصول تولید دو شرکت بزرگ تولید کننده لوله و اتصالات فاضلابی در کشور یعنی لوله گستر گلپایگان و پلیمر گلپایگان می باشد .

جهت دریافت لیست قیمت لوله پلیکا نیمه قوی گلپایگان و قیمت لوله پلیکا 10 گلپایگان با قیمت همکاری و عمده با شماره تماس های فروشگاه تماس بگیرید .

لیست قیمت لوله پلیمر گلپایگان

قیمت لوله فشار قوی فاضلاب

لوله پلیکا فشار قوی یکی از پرکاربرد ترین نوع لوله و اتصالات آب و فاضلاب می باشد ، در ساخت لوله پلیکا فشار قوی از مقدار بیشتری ماده PVC استفاده می شود ، هر چه ماده پی وی سی در ساخت لوله پلیکا بیشتر باشد لوله بدست آمده مقاوم تر و باکیفیت تر می شود ، لوله پلیکا گلپایگان یکی از با کیفیت ترین نوع لوله پی وی سی می باشد که این شرکت در ساخت لوله و اتصالات پلیکا خود از بیشترین درصد ماده پی وی سی استفاده می کند .

در ساخت لوله پلیکا فشار قوی گلپایگان هیچ گونه ماده نرم کننده استفاده نمی شود و بجای آن مواد خاص جهت سخت تر شدن لوله بدست آمده استفاده می شود ، از این رو به لوله پلیکا فشار قوی لوله پی وی سی سخت نیز گفته می شود ، استفاده نکردن از ماده نرم کننده نرمی و انعطاف لوله را کاهش می دهد ولی در عوض مقاومت لوله را در برابر فشار ، ضربه و شکستگی بالا می باشد .

خرید و قیمت لوله پلیکا 110 فشار قوی گلپایگان

لوله پلیکا فاضلابی

به لوله پلیکا ، لوله پلیکا فاضلابی نیز گفته می شود دلیل این امر کاربرد فراوان این لوله و اتصالات در لوله کشی آب و فاضلاب می باشد ، لوله فاضلابی بایستی خواصی مانند مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار ، خوردگی و پوسیدگی و مواد اسیدی داشته باشد ، از جمله مزایای لوله پلیکا فاضلابی گلپایگان از جمله موارد بالا سطح داخلی صاف و صیقلی ، عدب رسوب گیری و قابلیت نصب بر روی کار و دل دیوار یا زمین می باشد .

قیمت لوله پلیکا فاضلابی

قیمت لوله پلیکا فاضلابی گلپایگان نسبت به کیفیت بالای آن در مقابل برند های مشابه مانند پلیکا فاضلابی سمنان بسیار مناسب و مقرون به صرفه است ، لوله پلیکا فاضلابی گلپایگان در تمامی بخش های کشاورزی ، باغ ، ویلا و ساختمان های اداری و صنعتی قابل استفاده و اجرا می باشد .

این لوله ها کاملا استاندارد و مورد تایید سازمان استاندارد راه و شهرسازی می باشند

لوله پلیکا 110 فشار قوی

 لوله پلیکا 110 فشار قوی نوعی لوله پلیکا با قطر 10 اینچ می باشد که با آن لوله U-PVC نیز گفته می شود ، لوله U-PVC در واقع نسل جدید لوله پلیکا می باشد که در ظاهر به همان رنگ طوسی روشن است ولی تمامی ضعف های آن مانند شکنندگی بالا و مقاومت کم آن در مقابل ضربه اصلاح شده است ، شرکت های لوله گستر گلپایگان و پلیمر گلپایگان پیشرو در تولید لوله و اتصالات U-PVC در کشور می باشند 

لوله پلیکا 10 گلپایگان یکی از با کیفیت ترین و مقاوم ترین نوع لوله پلیکا فشار قوی فاضلابی در کشور می باشد که بیشترین ماده پی وی سی را در خود دارد و بسیار مناسب جهت استفاده در بخش آب و فاضلاب مراکز صتعتی ، اداری ، کشاورزی و منازل مسکونی می باشد .

جهت دریافت آخرین لیست قیمت لوله پلیکا 110 فشار قوی و انواع لوله و اتصالات پلیکا یا PVC می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید :

تضمین کمترین قیمتارسال سریع چند ساعته در تهران و کمترین زمان ممکن به سراسر کشورپیش فاکتور و لیست قیمت روزانه

فروشگاه آقای لوله به دلیل خرید مستقیم از کارخانه و نمایندگی رسمی شرکت های تولید کننده لوله پلیکا گلپایگان کمترین و بهترین قیمت لوله پلیکا 110 فشار قوی گلپایگان را در بازار لوله و اتصالات ارائه می دهد

خرید آنلاین لوله

فروشگاه لوله و اتصالات فاضلابی آقای لوله واقع در بازار آهن شادآباد نماینده فروش انواع لوله و اتصالات فاضلابی با قیمت رقابتی در سطح تهران و کشور می باشد ، جهت دریافت لیست قیمت لوله 110 پی وی سی ، قیمت لوله 110 پارس ، قیمت لوله 110 پلی اتیلن ، قیمت لوله 110 اینگل ، قیمت لوله 110 فاضلاب ، قیمت لوله 110 سمنان ، قیمت لوله 110 کشاورزی و قیمت لوله 110 یزد پولیکا در تهران و سراسر کشور با شماره تماس های فروشگاه تماس بگیرید

جهت دریافت لیست قیمت لوله پلیکا گلپایگان و قیمت لوله پلیکا 110 فشار قوی گلپایگان بصورت عمده و یا تخفیف همکاری با شماره تماس های فروشگاه تماس بگیرید .

اگر لیست از اقلام مورد نیاز خود دارید می توانید از طریق لینک زیر برای ما ارسال نمایید تا پیش فاکتور برای شما ارسال شود یا با شما تماس گرفته شود

سوالات متداول :

قیمت لوله فاضلاب گلپایگان بسته به قیمت روز مواد اولیه و قیمت روز کارخانه متغیر می باشد ، جهت دریافت آخرین لیست قیمت لوله پلیکا 10 گلپایگان با شماره 09195533483 تماس بگیرید .

نمایندگی لوله پلیکا گلپایگان در تهران واقع در بازار آهن شاد آباد ، بازار بزرگ پارسیان ، بلوک آذر ، پلاک 72 و 73 می باشد ، شماره تماس : 02166153162

آقای لوله وب‌سایت
نویسنده و کارشناس فروش لوله و اتصالات فاضلابی ، مخازن آب پلی اتیلن ، تجهیزات استخری ، سونا و جکوزی

‫5 نظر

 • عباس عبدالمنافی گفت:

  بسیار عالی و با کیفیت هستند محصولات لوله گلپایگان

 • علی شهریاری گفت:

  سلام برای لوله کشی کشاورزی چه سایزی لوله های فاضلابی را پیشنهاد میدید ؟ برای باغ و استخر چطور

  • آقای لوله گفت:

   سلام / درود برای کشاورزی و باغ لوله 110 و پلی اتیلن بهترین گزینه ها هشتند ولی برای استخر لوله و اتصالات یو پی وی سی عالی هستند بخاطر فشار بالای داخل لوله

 • رضا افشاری گفت:

  سلام لیست براتون فرستادم لطف میکنید پیش فاکتور ب ایمیل من بفرستید

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *