منوی دسته بندی

لیست قیمت آذین لوله 1403 | آخرین لیست آذین 28% تخفیف

لیست قیمت آذین لوله 1402

لوله سفید آذین یا لوله سبز PP یکی از پرکاربرد ترین نوع لوله و اتصالات ساختمانی مورد استفاده در بخش لوله کشی آب شرب و لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان می باشد ، قیمت لوله سفید آذین نسبت به کیفیت بالای نسبت به سایر برند های بسیار بصرفه و کیفیت لوله و اتصالات سفید این شرکت کاملا توسط پیمانکاران و مجریان ساختمان تایید شده است .

از این رو خرید لوله سفید آذین خریدی مطمئن با خیال آسوده برای سالیان طولانی می باشد 

قیمت لوله و اتصالات سفید این شرکت طی لیست قیمت لوله سفید آذین بصورت روزانه در اختیار نمایندگی های رسمی این شرکت قرار می گیرد ، فروشگاه آقای لوله ( بازرگانی مقدسی ) نماینده رسمی فروش لوله آذین در تهران اقدام به انتشار لیست لوله آذین به مشتریان خود کرده است ، تمامی لوله و اتصالات این شرکت در بازرگانی مقدسی با بالاترین درصد تخفیف لوله اذین نسبت به اخرین لیست اذین عرضه می شود .

اطلاعات کلی درباره این صفحه …

لیست قیمت جدید لوله و اتصالات سفید آذین که در ادامه مشاهده می باشد آخرین لیست لوله و اتصالات پلیمر بوده و تا زمان تغییرات معتبر می باشد ، به محض انتشار لیست جدید جایگزین می شود

جهت اطلاع رسانی سریعتر می توانید عضو کانال تلگرام ما شوید

جهت دریافت پیش فاکتور یا ارسال لیست اقلام خود از طریق لینک انتهای صفحه اقدام نمایید

تمامی محصولات شرکت آذین لوله سپاهان که در لیست جدید این شرکت موجود است با درصد تخفیف پلکانی نسبت به قیمت داخل لیست عرضه می شود

لوله سفید آذین جهت لوله کشی آب شرب ساختمان استفاده می شود به دلیل اهمیت بالای این قسمت در لوله کشی ساختمان انتخاب و خرید لوله سفید اصل و با کیفیت اهمیت بالایی دارد و از خسارات و هزینه های تعمیر در آینده جلوگیری می کند 

معرفی شرکت آذین لوله سپاهان گیتی پسند

آذین لوله سپاهان یکی از برند های متعلق به شرکت صنایع گیتی پسند اصفهان با قدمتی طولانی در زمینه تولید لوله سفید پروپیلن بعنوان بنیانگذار وسیع ترین بخش خصوصی کشور در زمینه تولید تاسیسات آب و فاضلاب در کشور شناخته می شود. از مهمترین محصولات این شرکت لوله سبز یا لوله سفید آذین و انواع اتصالات لوله سبز می باشد که دارای استاندارد ملی و جهانی هستند .

به دلیل وجود برند های مختلف و اجناس تقلبی با برند های معروف خرید لوله سفید آذین حتما بایستی از فروشگاه های معتبر و یا نمایندگی لوله سفید آذین انجام شود ، در ادامه می توانید با انواع محصولات شرکت آذین لوله سپاهان و نحوه دریافت لیست قیمت لوله و اتصالات آذین آشنا شوید .

این گروه علاوه بر برند آذین لوله تولید برندهای محبوب و پرآوازه دیگری را نیز در کارنامه فعالیت خود دارد . انواع لوله و اتصالات تک لایه آب سرد و گرم ، انواع بوشن ، سه راهی ، زانو ، شیر فلکه آذین ، لوله فویل دار و لوله سبز آذین از جمله مهمترین محصولات شرکت لوله آذین می باشند ، در ادامه با محصولات لوله و اتصالات تک لایه این شرکت آشنا شده و نحوه خرید لوله آذین و دریافت لیست قیمت لوله آذین ۱۴۰۲ را مشاهده خواهیم کرد .

آذین لوله سپاهان بعنوان شاخص ترین و کارآمدترین واحد تولیدی کشور در تامین مستقیم محصول مورد نیاز بخش تاسیسات صنعتی و کشاورزی و بطور غیر مستقیم از طریق تامین مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت محصولات، حضوری پررنگ در بخش صنعت کشور داشته است.

مزیت های لوله سفید آذین

لوله سفید یا لوله سبز یا لوله تک لایه پلی پروپیلن PP یکی از پرکاربرد ترین لوله و اتصالات در بخش آب و فاضلاب ساختمان می باشند که روز به روز بر کاربرد این لوله ها افزوده می شود ، از مهمترین مزیت های لوله سفید یا لوله سبز می توان به مواردی مانند ، عمر طولانی ، مقاومت بسیار بالا در برابر فشار ، خوردگی و پوسیدگی اشاره کرد ،

لوله سبز زنگ نمی زند و برای هر دوحالت نصب توکار و روکار مناسب می باشد ، در نصب توکار کاملا در مقابل فشار و ضربات مقاوم می باشد ، در نصب روکار حتی در محیط های باز در مقابل شرایط بر آب و هوایی و تابش نور مستقیم خورشید کاملا مقاوم بوده و عمر بسیار طولانی دارد .

به دلیل خاصیت بهداشتی و ضد رسوب و جلبک این لوله ها استفاده از لوله سفید در بخش فاضلاب و آب شرب سرد و گرم کاملا مناسب می باشد ، نصب و اجرای این لوله ها بسیار ساده و سریع انجام می گیرد و به دلیل سطح سفید آن ها نمای خانه را زشت نمی کند ، اتصال آن ها بوسیله جوش و یا اتوی لوله سبز انجام می گیرد و محل جوش کاملا آب بندی و مقاوم می شود .

کاربرد های لوله تک لایه آذین

لوله آذین برای لوله کشی آب سرد و گرم

پرکاربرد ترین استفاده لوله سفید اجرای سیستم لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان های مسکونی ، تجاری و صنعتی می باشد ، لوله سفید پلی پروپیلن PP به دلیل ساختار بهداشتی و مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت و برودت بسیار مناسب جهت اجرای سیستم لوله کشی آب شرب سرد و گرم ساختمان می باشد ، نصب این لوله ها بسیار ساده با استفاده از اتو لوله سفید انجام می شود و محل اتصال به سادگی محکم و آب بندی می شود .

لوله آذین برای شوفاژ و پکیج

استفاده از لوله آذین برای شوفاژ و پکیج یکی از کاربرد های دیگر این لوله و اتصالات می باشد لوله سفید سپاهان به دلیل تحمل بالای حرارتی و برودتی بسیار مناسب جهت اجرای لوله کشی شوفاژ و پکیج و نصب زیر زمین و روی دیوار می باشد ، این لوله های بسیار منعطف و جهت زاویه های مورد نیاز برای اجرای لوله کشی شوفاژ بسیار مناسب می باشد در نتیجه اتصال این لوله ها در زیر زمین به سرعت و با دقت بالایی انجام می شود و پس از نصب بازدهی گرمایی بسیار بالایی خواهند داشت .

لوله آذین برای آبیاری

کاربرد دیگر لوله سفید آذین استفاده به عنوان اجرای لوله کشی آبیاری در زمین های کشاورزی ، باغ و ویلا می باشد ، این لوله ها به سادگی بر روی انواع مخازن آب پلی اتیلن و حتی فلزی نصب شده و لوله کشی امکان انتقال آب به مکان مورد نیاز انجام می شود ، لوله سفید PP آذین لوله سپاهان مقاومت بسیار بالایی در برابر پوسیدگی و تابش نور خورشید دارد .

در نتیجه طول عمر بالایی داشته و  کاملا مناسب جهت نصب در هوای آیاد بیرون خانه و روی کار هستند .

اتصالات لوله سفید آذین

اتصالات لوله سفید آذین شامل انواع بوشن ، بوشن تبدیل ، زانو 90 درجه ، زانو چپقی ، زانو تبدیل 90 درجه ، زانو 45 درجه ، سه راهی ، سراهی کنج ، پل بست دار ، سه راهی تبدیل ، درپوش ، لوله خم دار لوله خم دار دو سر بوشن ، چهار راهی ، زانو بوشن فلزی دیوار ، زانو مغزی فلزی دیواری ، بوشن یکسر فلزی ، مغزی یکسر فلزی ، زانو یکسر بوشن فلزی ، زانو بوشن فلزی زوج ، زانو زوج رادیاتوری 500 میلیمتر یکسر بوشن فلزی ، زانو یکسر مغزی فلزی ، مهره ماسوره بوشن فلزی ، مهره ماسوره تلفیقی بوشن فلزی ، سه راهی بوشن فلزی ، سراهی مغزی فلزی ، سراهی مغزی بوشن فلزی دیواری ، مهره ماسوره دوسر جوش ، شیر مغزی برنجی ، شیر فلکه کامل ، بالا تنه شیر فلکه ، فلنچ پلیمری ، آداپتور فلنچ پلیمری ، انواع بست لوله درپوش پایه بلند پلاستیکی ، درپوش پایه کوتاه پلاستیکی و شابلون نصب کوتاه می باشد .

جهت خرید اتصالات لوله سفید آذین در تهران یا شهریتان ها با شماره تماس های فروشگاه تماس حاصل نمایید تا علاوه بر دریافت لیست قیمت اتصالات لوله تک لایه آذین از تخفیفات پلکانی ما بهره مند شوید .

خرید-لوله-تک لایه-آذین

مشخصات فنی لوله سفید آذین

لوله تک لایه سفید آذین دارای استاندارد های بین المللی و ایران می باشد ، این لوله های با رنگ سفید و سبز رنگ با خطوط سفید و قرمز رنگ بر روی بدنه تولید می شوند ، در ادامه می توانید مشخصات فنی لوله تک لایه آذین سپاهان را مشاهده نمایید

مشخصات فنی لوله سفید آذین

خرید لوله و اتصالات تک لایه آذین لوله

خرید لوله سفید آذین به دلیل وجود محصولات تقلبی حتما بایستی از نمایندگی های مجاز این شرکت انجام شود ، شما بازدید کننده گرامی جهت خرید لوله و اتصالات سفید آذین و دریافت لیست قیمت آذین می توانید با شماره تماس های فروشگاه آقای لوله تماس گرفته تا علاوه بر دریافت آخرین لیست قیمت آذین از مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره مند شوید .

علاوه بر سیستم نمایندگی این شرکت به روشهای نوین بازاریابی و جلب مشتری توجه ویژه ای دارد و به منظور معرفی مناسب محصولات خود به مشتریان از روشهای آنلاین فروش نیز برای توسعه فروش محصولات بهره می برد ؛

برای این منظور کافی است برای ثبت سفارش خرید لوله آذین لوله وارد سایت آقای لوله ( بازرگانی مقدسی ) شوید و با انتخاب محصول مورد نظر و بهره مندی از امکان پرداخت آنلاین یا ارسال پیش فاکتور از لوله و اتصالات مورد نیاز و تماس کارشناسان با شما محصول مورد نیاز را تهیه نمایید.

ما کمترین قیمت لوله سفید تک لایه در سطح کشور را تضمین می کنیم

لوله تک لایه آذین لوله

این شرکت با اتکا به تفکر مدیریتی قوی خود چشم انداز و اهداف راهبردی خود را در راستای تامین نیاز مصرف کنندگان به واسطه تولید محصولات متنوع و با کیفیت جهت نایل شدن به یک قطب بزرگ صادراتی در منطقه طرح ریزی نموده است ، محصولات لولهو اتصالات سبز آذین که در بخش آب و فاضلاب خانگی و صنعتی مورد استفاده هستند برای استفاده در دو بخش سرد و گرم کاملا مناسب و ایده آل هستند ، این اتصالات پروپیلن با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و خط تولید کاملا پیشرفته تولیئ می شوند .

یکی از اهداف سازمانی این شرکت ایجاد جایگاه مناسب در جامعه مشتریان است که نشانگر توجه عمیق این شرکت به تولید محصولات متنوع و با کیفیت است. خرید لوله آذین لوله می تواند مالکیت یک محصول ممتاز را برای مصرف کننده به ارمغان بیاورد و تمامی پیمانکاران و خریداران لوله و اتصالات سفید به راحتی به برند آذین لوله اعتماد می کنند .

فروش لوله سفید آذین لوله نیز از طریق شبکه گسترده ای از نماینده محصولات آذین لوله صورت می گیرد. فروشگاه آقای لوله نیز از طریق فروش آنلاین محصولات این شرکت نقش معرفی محصولات این شرکت را بر عهده دارد، همچنین ارائه لیست قیمت لوله آذین لوله بصورت تلفنی و راهنمایی و مشاوره قبل از خرید از خدمات فروشگاه لوله و اتصالات آقای لوله می باشد  ، فروش گاه آقای لوله نماینده رسمی آذین لوله در تهران و حومه می باشد و بصورت روزانه لیست قیمت لوله سفید آذین لوله را بر اساس قیمت روز محصولات کارخانه به مشتریان خود ارائه می دهد .

لوله سفید تک لایه ، قیمت لوله و اتصالات سفید آذین

خرید لوله آذین لوله از سایت آقای لوله مزایایی زیادی را برای مشتریان فراهم آورده است.

فروش لوله آذین لوله از طریق استناد به لیست قیمت آذین لوله با قیمتهای مصوب در سایت انجام می شود و زمان و نحوه سفارش از طریق این فن آوری نوین تسهیل شده است.

این شرکت گواهی های متعددی در زمینه کیفیت محصول اخذ نموده است که همگی آنها جهت استحضار مصرف کنندگان در سایت این شرکت بزرگ قابل مشاهده است.

تجهیزات آزمون کیفیت این شرکت نیز دارای تائیدیه از مراجع فنی ذیصلاح می باشد که این موضوع تصمیم به خرید لوله آذین لوله را قطعی می نماید.

عضویت این شرکت در انجمن بهینه سازی مصرف انرژی و اقدام موثر در موضوع توسعه پایدار و شرکت در فعالیتهای خیریه باعث شده است که خرید لوله آذین لوله از طرف دوستداران محیط زیست و نیز علاقمندان به اجرای صحیح مسئولیت های اجتماعی به نحوه چشم گیری مورد توجه قرار گیرد.

با توجه به وجود ذخایر پایه در کشور، صنایع آذین لوله با درک این موضوع گام عظیم و موثری در تولید محصولات پایین دستی پتروشیمی دارد ؛ همچنین این شرکت علاوه بر تامین مواد اولیه بیش از 200 شرکت ایرانی به واسطه بهره مندی از تجهیزات آزمایشگاهی و کنترل کیفی سطح بالا؛ مبادرت به ارائه خدمات آزمایشگاهی به سایر شرکتها نیز نموده است ؛ ذکر این موارد تصمیم به خرید این محصول را به نحو موثری تائید می نماید.

لوله-سبز-سه-لایه-آذین

بازرگانی مقدسی در انتخاب و معرفی نماینده فروش محصولات آذین لوله دقت و وسواس زیادی به خرج می دهد ؛ برای این موضوع تمامی نکات و امکانات فنی نماینده برای ارائه خدمات متمایز و قابل قبول مدنظر گرفته می شود.

فروش لوله آذین لوله در سیستم نمایندگی نیز بر اساس استناد به لیست قیمت آذین لوله بطور شفاف صورت می گیرد ، شما همواره می توانید با تماس با کارشناسان ما آخرین لیست قیمت محصولات لوله آذین را دریافت نمایید ، به دلیل خرید مستقیم و بدون واسطه لوله سبز آذین از درب کارخانه کمترین قیمت لوله آذین و رقابتی ترین قیمت محصولات آذین لوله در فروشگاه آقای لوله ارائه می شود .

نمایندگی لوله آذین در شادآباد تهران

فروشگاه آقای لوله ( بازرگانی مقدسی ) نمایندگی لوله آذین در جنوب تهران – شادآباد می باشد ، این فروشگاه تمای محصولات آذین را با بالاترین درصد تخفیف نسبت به لیست قیمت این شرکت عرضه می کند .

نماینده تهران آذین لوله نیز هم راستا با سایر نمایندگان با توجه به بالا بودن حجم سفارش در پایتخت به مناسب ترین شکل ارائه خدمات می نماید ؛ این موضوع خرید لوله آذین لوله را بطور موثری آسان نموده است ، آقای لوله نماینده لوله سفید آذین لوله در تهران و حومه می باشد و با ارائه قیمت رقابتی رضایت مشتریان خود را همیشه جلب نموده است ، برای دریافت لیست قیمت لوله واتصالات آذین کافیست با شماره های ما تماس حاصل نمایید .

نمایندگی لوله آذین در شادآباد

فروشگاه لوله سفید در شادآباد این امکان را به خریداران در شهر تهران می دهد تا با ارسال سریع چند ساعته کالای خود را با کمترین قیمت بازار از مرکز پخش لوله و اتصالات کشور یعنی بازار شادآباد تهیه نمایند

نمایندگی لوله آذین در کرج

فروشگاه آقای لوله امکان ارسال سریع چند ساعته انواع لوله و اتصالات در شهر کرج را دارد ، تمامی لوله و اتصالات با قیمت رقابتی و در خرید های بالای 100 میلیون هزینه ارسال رایگان خواهد بود

نمایندگی لوله آذین در شهریار

خریداران می توانند جهت خرید لوله تک لایه آذین در شهریار اقدام به خرید اینترنتی یا پرداخت حواله با استفاده از پیش فاکتور نمایند و با ارسال سریع چند ساعته رایگان تمامی لوله و اتصالات سفید خود را در شهریار تحویل بگیریند

دفتر فروش لوله آذین اصفهان

بازرگانی مقدسی دارای شعبه در شهرستان گلپایگان از استان اصفهان می باشد و خریداران می توانند جهت خرید لوله آذین در استان اصفهان با قیمت رقابتی در سطح استان به قیمت بازار شادآباد تهران با شماره تماس های فروشگاه تماس حاصل نموده تا لیست قیمت محصولات آذین به همراه لیست تخفیفات پلکانی و نحوه ارسال برای شما ارسال شود

فروشگاه لوله و اتصالات آبرسانی آقای لوله ( بازرگانی مقدسی ) به عنوان نمایندگی لوله آذین در تهران با ارائه لیست قیمت روزانه و پیش فاکتور اقدام به فروش لوله و اتصالات سفید آذین با قیمت رقابتی در سطح تهران و کشور کرده است 

خرید لوله سفید تک لایه آذین لوله

لیست قیمت لوله آذین 1403 روزانه

لیست قیمت لوله آذین 1403 شامل آخرین قیمت محصولات آذین لوله لیست قیمت لوله سفید آذین و انواع اتصالات پلی پرو پیلن PP آذین لوله می باشد 

گسترش فن آوری های نوین از یک طرف و نیز مشغله های موجود در عصر حاضر سبب شده است که خریدهای آنلاین در زمینه های مختلف از محبوبیت بالایی برخوردار شوند.

سایت آقای لوله در راستای نیاز سنجی در رابطه با خرید محصولات تاسیساتی و مشخصا تهیه لوله شکل گرفته است و رسالت آن تسهیل خرید محصولات و دسترسی خریداران به محصولات با کیفیتی است که همگی از طرف مراجع ذیصلاح مورد تایید قرار دارن همواره کارشناسان فروش آقای لوله آماده پاسخگویی به خریداران در زمینه خرید ، نصب و اجرای انواع لوله سه لایه اذین و لوله تک لایه آذین می باشد .

لیست قیمت لوله آذین امروز

لیست قیمت قرار داده شده در ادامه جدیدترین لیست قیمت لوله تک لایه و چند لایه آذین مربوط به 1403/01/25 می باشد و به محض تغییرات لیست جدید بصورت روزانه داخل سایت اضافه می شود 

..:: بیشترین درصد تخفیف لوله اذین در سطح تهران و کشور ::..

این لیست شامل قیمت لوله تک لایه آذین سایز های زیر می باشد :

  • قیمت لوله آذین 20 قیمت : 214.720 هزار ریال
  • قیمت لوله آذین 25 ثیمت : 341.330 هزار ریال
  • قیمت لوله آذین 32 قیمت : 643.610 هزار ریال
  • قیمت لوله آذین 40 قیمت : 1.164.130 هزار ریال
  • قیمت لوله آذین 50 قیمت : 1869.450 هزار ریال
  • قیمت لوله آذین 63 قیمت : 3.020.930 هزار ریال
  • قیمت لوله آذین 75 قیمت : 4.092.770 هزار ریال
  • قیمت لوله آذین 90 قیمت : 5.965.190 هزار ریال
  • قیمت لوله آذین 110 قیمت : 9.064.660 هزار ریال
  • قیمت لوله آذین 125 قیمت : 12.021.020 هزار ریال

لیست قیمت آذین 1403.01.25

برای دانلود و یا مشاهده لیست قیمت آذین لوله بصورت کامل بر روی لینک زیر کلیک کنید

لازم به ذکر است فروشگاه لوله و اتصالات ساختمانی آقای لوله ( بازرگانی مقدسی ) محصولات دیگر از شرکت های دیگر نظیر پلیمر گلپایگان ، یزد پلیمر و محصولات شرکت لوله گستر گلپایگان را نیز به فروش می رساند.

قیمت رقابتی

تمامی محصولات لوله و اتصالات در فروشگاه آقای لوله با قیمت رقابتی در سطح تهران و کشور ارائه می شود

ارسال سریع

ارسال سریع چند ساعته در تهران و سریع ترین زمان ممکن به سراسر کشور

جنس اصلی

تمامی اجناس ارائه شده در فروشگاه آقای لوله اصلی و همراه با خدمات پس از فروش می باشند

propylen-pp-pipe

اگر لیست از اقلام مورد نیاز خود دارید می توانید از طریق لینک زیر برای ما ارسال نمایید تا پیش فاکتور برای شما ارسال شود یا با شما تماس گرفته شود

آذین لوله

همه محصولات

در ویدئوی زیر می توانید معرفی انواع لوله و اتصالات پلی پروپیلن را مشاهده نمایید

آقای لوله وب‌سایت
نویسنده و کارشناس فروش لوله و اتصالات فاضلابی ، مخازن آب پلی اتیلن ، تجهیزات استخری ، سونا و جکوزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *