منوی دسته بندی

چسب لوله پلیکا

چسب لوله پلیکا

چسب لوله پلیکا یکی از پر کاربرد ترین ابزار در بخش اجرای سیستم لوله کشی آب و فاضلاب می باشد ، از دیگر کاربردهای این چسب رفع نشتی لوله پلیکا در زمان شکستگی  یا نشتی می باشد ، با توجه به تنوع بالای برند های موجود چسب لوله پی وی سی در بازار انتخاب و خرید چسب لوله پلیکا مناسب دشوار می باشد ، در ادامه به بررسی بهترین چسب برای لوله پلیکا یا لوله PVC می پردازیم …

انواع چسب لوله پلیکا از نظر کاربرد

چسب لوله پلیکا یا چسب لوله فاضلاب در دو نوع چسب لوله پلیکا معمولی و چسب لوله پلیکا فشار قوی تولید و عرضه می شوند .

چسب لوله پلیکا معمولی ، این چسب جهت چسباندن یا درزگیری لوله پلیکا فشار ضعیف یا معمولی استفاده می شود ، نمونه ای از این نوع لوله ها لوله های هواکش و لوله ناودانی می باشند .

چسب لوله پلیکا فشار قوی ، نوعی چسب لوله پی وی سی جهت چسباندن لوله و اتصالات PVC فشار قوی یا UPVC می باشد ، این لوله ها شامل لوله و اتصالات پلیکا فشار قوی ، نیمه قوی و UPVC فشار قوی می باشد .

چسب آب بندی لوله پلیکا ، انواع چسب جهت اتصال لوله و اتصالات پلیکا و آب بندی بدون نشتی این لوله ها

چسب برای رفع ترک لوله پلیکا ، انواع چسب لوله پلیکا جهت رفع ترک ، نشتی و یا شکستگی لوله و اتصالات پلیکا

انواع چسب لوله پلیکا از نظر برند

در کشور ما شرکت های بسیاری انواع چسب pvc را تولید و عرضه می کنند در ادامه به بررسی کیفیت و قیمت آن ها می پردازیم …

بهترین چسب برای نشتی لوله فاضلاب

چسب پی وی سی رازی

چسب پی وی‌ سی فشار قوی رازی ، چسب پی وی‌سی فشار قوی در ابتدا توسط یک شرکت آلمانی با برند تانژیت وارد می‌شده است ، تانژیت آلمان یک کارخانه با چسب‌های بسیار قدرتمند است بعد از آن کارخانه رازی شروع به تولید چسب پی وی‌سی نموده است .

شرکت چسب رازی تا چندین سال فقط چسب پی‌وی‌سی معمولی که در بازار به آن چسب پولیکا می‌گفتند تولید می‌کرد ولی در چند سال اخیر شروع به تولید چسب پی وی سی فشار قوی با برند تارگت نموده است ، چسب تارگت بسیار چسب با کیفیت و خوبی است با توجه به اینکه سال‌های سال هیچ رقیبی در ایران نداشت در بازار و صنعت ساختمان به چسب‌ پی وی سی فشار قوی تارگت گفته می‌شود (مانند ماجرای مایع ظرفشویی و ریکا)

بعد از آن تمام کارخانه‌های چسب سازی مثل غفاری ، هنکل ، سپهر و دیگران هم اقدام به تولید چسب فشار قوی با برندهایی شبیه نام تارگت نمودند ولی رقابت برای آنها با چسب تارگت بسیار سخت است

کاربرد چسب پی وی سی فشار قوی رازی ، چسباندن لوله پلیکا فاضلابی ، اتصالات آب و فاضلاب ، لوله های کشاورزی ، باغ و ویلا ، چسب لوله استخری UPVC فشار قوی

چسب پی وی سی فشار قوی تارگت رازی یکی از با کیفیت ترین و شناخته شده ترین نوع چسب لوله PVC پلیکا در بازار ایران می باشد ، قیمت چسب پی وی سی فشار قوی تارگت رازی بسته به حجم و نوع آن متغیر می باشد .

چسب پی وی‌ سی معمولی رازی ، چسب PVC رازی معمولی که به چسب لوله پلاستیکی معروف است معمولا جهت اتصال و آب بندی لوله های پلاستیکی ، لوله هواکش و لوله ناودانی استفاده می شود ، از این چسب جهت آب بندی موقع نصب لوله پلیکا نیز در موارد خاص و نبود چسب PVC فشار قوی استفاده می شود .

قیمت چسب پی وی سی رازی بسته به حجم و نوع آن و همچنین قیمت روز کارخانه متغیر می باشد ، در ادامه می توانید لیست قیمت چسب پی وی سی رازی یا چسب لوله پلیکا رازی را مشاهده و اقدام به خرید نمایید .

چسب قوی برای لوله پلیکا

بهترین چسب قوی برای لوله پلیکا جهت نصب ، آب بندی و یا رفع نشتی چسب تارگت فشار قوی رازی می باشد ، کیفیت این محصول توسط تمامی مجریان و پیمانکاران ساختمان کاملا تایید شده می باشد 

چسب پی وی سی تانگیت Tangit henkel

چسب لوله پلیکا تانگیت محصول هنکل آلمان یکی از با کیفیت ترین نوع چسب لوله PVC فشار قوی در بازار می باشد ، این چسب با قدرت چسبندگی بسیار بالا و خشک شدن سریع آن توانسته جایگاه خوبی را در بازار ایران و جهان داشته باشد .

از مزایای چسب پی وی سی فشار قوی هنکل تانگیت قیمت مناسب نسبت به سایر برند ها ، خشک شدن سریع و قدرت چسبندگی بالا و بسیار مناسب آن می باشد .

کاربرد چسب پی وی سی فشار قوی هنکل تانگیت جهت چسباندن انواع لوله و اتصالات پلاستیکی مانند شیر و لوله آب و فاضلاب و انواع شیر های فلزی و پلی پروپیلن – PVC – UPVC – PVC_U می باشد .

جهت اطلاعات بیشتر و خرید چسب لوله پلیکا تانگیت با تخفیف ویژه می توانید به صفحه محصول زیر مراجعه نمایید

بهترین چسب برای نشتی لوله فاضلاب

بهترین چسب برای آب بندی لوله پلیکا ، چسب تارگت فشار قوی شرکت رازی می باشد ، این چسب دارای قدرت بسیار بالا در چسباندن انواع لوله و اتصالات پلیکا معمولی و فشار قوی UPVC – PVC_U می باشد ، چسب تارگت اولین چسب لوله فشار قوی تولید شده در بازار ایران توسط شرکت بزرگ رازی می باشد که دارای بالاترین کیفیت و بالاترین قدرت چسبندگی بین تمامی برند های موجود در بازار کشور می باشد .

در نتیجه بهترین چسب برای نشتی لوله فاضلاب چسب تارگت شرکت رازی Target می باشد .

استفاده از چسب لوله پلیکا رازی در هنگام نصب و اجرا به دلیل محاسن این چسب از جمله خشک شدن سریع و اتصال محکم باع بوجود امدن اتصالی محکم و ضد آب می شود و در ضربه و فشار اتصال تکان نمی خورد و دچار نشتی نمی شود ، در نتیجه بهترین چسب اب بندی لوله پلیکا و انواع لوله و اتصالات یو پی وی سی چسب تارگت شرکت رازی می باشد .

گرچه چسب شرکت هایی مانند تانگیت نیز از کیفیت بالایی همراه هستند و افرادی بکه به دنبال چسب با قیمت مناسب تر هستند از این چسب استفاده می کنند .

چسب برای ترک لوله پلیکا

گاهی اوقات در هنگام نصب و یا بعد از نصب لوله پلیکا دچار شکستگی و یا ترک می شود ، در این هنگان نیاز به ترمیم لوله پی وی سی می باشد ، بهترین چسب برای ترک لوله پلیکا ، چسب پوکسی میل پوکس می باشد ، این چسب یک نوع چسب دوقلو خمیری می باشد که پس از مخلوط شدن با هم بر روی محل ترک لوله پلیکا مالیده می شود و پس از مدت زمان حدود نیم ساعت چسب  آنقدر محکم می شود که محل چسب را بایستی با سنگ فرز برش داد

این نشان دهنده قدرت بالای چسب اپوکسی میل باکس می باشد .

چسب تارگت فشار قوی در دو نوع ( قوطی و پمادی ) تولید و عرضه می شود که در ادامه می توانید قیمت انواع آن را مشاهده نمایید .

قیمت چسب لوله پلیکا

قیمت چسب لوله پلیکا بسته به نوع ( فشار قوی و معمولی ) و شرکت تولید کننده متغیر می باشد ، در ادامه می توانید قیمت بهترین چسب لوله پلیکا و بهترین چسب برای آب بندی لوله پلیکا پلاستیکی موجود در بازار را مشاهده و یا اقدام به خرید آن نمایید 

نکته : چسب PVC در حجم های 100 گرم بصورت پمادی یا تیوپی و در حجم های بالاتر بصورت قوطی تولید می شوند

نام ( برند )حجم ( گرم )قیمت ( تومان )
تارگت( چسب رازی )100 گرم33000
تارگت( چسب رازی )250 گرم84000
تارگت( چسب رازی )1000 گرم320000
تانگیت100 گرم38000
تانگیت250 گرم96000
تانگیت1000 گرم360000

خرید چسب لوله پلیکا

فروشگاه آقای لوله ( بازرگانی مقدسی ) نماینده پخش اانواع چسب لوله پلیکا فشار ضعیف و فشار وقی می باشد ، این مجموعه به دلیل نمایندگی و خرید بدون واسطه از کارخانه کمترین قیمت چسب لوله پلیکا در سطح کشور را به مشتریان خود عرضه می کند ، 

شما بازدید کننده گرامی جهت خرید چسب لوله pvc با قیمت رقباتی در سطح کشور بصورت تک و عمده می توانید با شماره تماس های فروشگاه تماس حاصل نمایید

و علاوه بر دریافت لیست قیمت چسب لوله پلیکا از مشاوره رایگان ، تخفیف های نمایندگی فروش چسب لوله پلیکا و روش های ارسال ما با خبر شوید 

قیمت رقابتی

تمامی محصولات لوله و اتصالات در فروشگاه آقای لوله با قیمت رقابتی در سطح تهران و کشور ارائه می شود

ارسال سریع

ارسال سریع چند ساعته در تهران و سریع ترین زمان ممکن به سراسر کشور

جنس اصلی

تمامی اجناس ارائه شده در فروشگاه آقای لوله اصلی و همراه با خدمات پس از فروش می باشند

جهت خرید چسب ، کلینر و پرایمر UPVC بصورت خورده و عمده با شماره تماس های فروشگاه آقای لوله تماس حاصل نمایید تا لیست قیمت انواع چسب لوله پی وی سی برای شما ارسال و از تخفیف های ویژه نمایندگی فروش چسب لوله پلیکا در تهران و شهرستان ها بهره مند شوید .

اگر لیست از اقلام مورد نیاز خود دارید می توانید از طریق لینک زیر برای ما ارسال نمایید تا پیش فاکتور برای شما ارسال شود یا با شما تماس گرفته شود

آقای لوله وب‌سایت
نویسنده و کارشناس فروش لوله و اتصالات فاضلابی ، مخازن آب پلی اتیلن ، تجهیزات استخری ، سونا و جکوزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *