منوی دسته بندی

فروش عمده لوازم و تجهیزات استخر

فروش عمده لوازم و تجهیزات استخر

فروشگاه آقای لوله ( بازرگانی مقدسی ) به عنوان بزرگترین و معتبرترین فروشگاه لوازم استخر تهران اقدام به فروش عمده انواع تجهیزات استخری خانگی ، باغی و صنعتی کرده است ، این فروشگاه امکان دریافت قیمت لوله استخری و یا خرید بصورت حضوری ، تلفنی و خرید اینترنتی لوازم استخر و انواع لوله و اتصالات استخری را فراهم آورده است .

تمامی لوازم ساخت و اجرا – نگهداری و پاکسازی استخر در این فروشگاه با قیمت رقابتی در سطح تهران و کشور عرضه می شود ، بازرگانی مقدسی به عنوان مرکز پخش تجهیزات استخر در تهران اقدام به عرضه انواع محصولاتی استخری بصورت عمده یا تک فروشی کرده است .

محصولات تمامی برند های معتبر در فروشگاه آقای لوله موجود می باشد و شما می توانید با مقایسه و مشاوره کارشناسان ما بهترین انتخاب جهت خرید انواع لوازم و تجهیزات استخری را داشته باشید .

انواع لوازم و تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی

لوله و تجهیزات اجرای استخر

لوله و اتصالات استخری

تجهیزان استخری

تجهیزات اجرای استخر

تجهیزات پاکسازی استخر

بورس لوازم استخر در تهران کجاست ؟

بورس لوازم و تاسیسات استخر در تهران منطقه شادآباد واقع شده است ، منطقه صنعتی شادآباد یکی از بزرگترین بازار های فروش همده انواع لوازم خانگی ، صنعتی ، لوله و اتصالات و ابزار آلات در کشور می باشد و فروش لوله و اتصالات آقای لوله نیز در همین منطفه با عنوان بزرگترین فروشگاه لوازم استخر در غرب تهران در حال فعالیت می باشد .پ

هر آنچه از لوله و اتصالات و لوازم و تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی نیاز داشته باشید یکجا در مجموعه آقای لوله موجود می باشد 

این مرکز نماینده رسمی برترین برندهای تولید کننده لوله و اتصالات استخر خانگی ، باغی و صنعتی می باشد و کمترین قیمت لوله استخری در سطح تهران را عرضه می کند ، برخی از این برندها شرکت های زیر می باشند :

برترین تولید کنندگان لوازم و تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی

پیمتاش ترکیه

پیمتاش شرکت بزرگ تولید کننده تجهیزات استخر و لوله و اتصالات UPVC یکی از برترین و شناخته شده ترین شرکت های حال حاضر دنیا در این بخش می باشد ، تمامی دستگاه های تولید این شرکت با استفاده از هوش مصنوعی و سیستم رباتیک اقدام به تولید لوله و اتصالات یو پی وی سی می کنند ، آقای لوله نمایندگی پیمتاش در ایران بصورت رسمی بوده و تمامی محصولات این شرکت با ضمانت نامه رسمی و فاکتور شرکت به خریداران عرضه می شود .

قیمت لوله UPVC پیمتاش و اتصالات upvc پیمتاش نسبت به سایر برند ها کمی گرانتر بوده ولی در عوض کیفیت بالاتری نیز داشته و خیال خریدار از لحاظ آب بندی و خرابی های آینده آسوده است .

فروشگاه آقای لوله ( بازرگانی مقدسی ) نماینده پیمتاش در تهران و ارئه دهنده لیست قیمت پیمتاش بصورت روزانه با قیمت رقابتی در سطح تهران و کشور می باشد 

وینوپلاستیک

وینولاستیک یا وینوپلاست شرکت بزرگ تولید کننده لوله و اتصالات پلیمری در کشور می باشد که محصولات مانند انواع لوله فاضلاب ساختمان ، لوله فشاری آبیاری ، لوله ها سایز بزرگ UPVC و HDPE می باشد ، لوله استخری این شرکت با نام لوله استخری وینوهیدروپول شناخته می شود .

قیمت لوله هیدروپول بسیار مناسب بوده و از کیفیت بسیار بالایی محصولات این شرکت بهره می برند ، محصولات این شرکت همراه با ضمانت نامه رسمی شرکت عرضه می شوند ، ” قیمت لوله استخری وینوهیدروپول بسیار مناسب است ” .

پلیمر توس

یکی از معتبرترین شرکت های تولیدکننده لوله و اتصالات UPVC و لوله استخری در شهر مشهد می باشد که تولید کننده انواع اتصالات پی وی سی فشار قوی و لوله کشی استخر ساده می باشد ، این شرکت یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان انواع لوله و اتصالات استخری در کشور ما می باشد که محصولاتش به کشور های همسایه مانند ترکیه و کشورهای اروپایی نیز صادر می شود .

لوله گستر گلپایگان

شرکت لوله گستر گلپایگان یکی از شناخته شده ترین شرکت های تولید کننده لوله و اتصالات استخری می باشد ، این شرکت تولید کننده لوله UPVC استخری با مقاومت فشار داخلی 16 بار ایت که به تازگی اقدام به تولید انواه شیر یو پی وی سی فشار قوی و انواع تجهیزات استخری کرده است .

مرکز فروش لوازم استخر

فروشگاه لوله و اتصالات استخر آقای لوله ( بازرگانی مقدسی ) به عنوان نماینده فروش لوازم استخر غرب تهران و شعبه دیگر بورس لوازم استخر طالقانی و شعبه سوم تجهیزات استخر اصفهان – گلپایگان می باشد ، همچنین فروشگاه اینترنتی لوازم جکوزی ، سونا و جکوزی اقدام به فروش انواع لوازم و ملزومات انواع استخرهای خانگی ، باغی و صنعتی کرده است ، کلیه لوازم در این فروشگاه شامل گارانتی شرکتی بوده و همراه با ضمانت نامه و فاکتور رسمی تحویل می شود ،

فروشگاه لوازم استخر تهران

این فروشگاه به عنوان مرکز فروش لوازم استخر در غرب تهران خود را موظف به فروش لوازم و ابزار آلات اصلی و شرکتی به خریداران خود می داند و هیچ گونه جنس طرح و یا درجه دو در این فروشگاه به فروش نمی رسد ،

اگر لیست ابزار آلات مورد نیاز جهت انواع جکوزی و یا تجهیزات استخر خانگی دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر این لیست اقلام را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و لیست قیمت لوازم استخر و یا لیست قیمت لوله استخری را برای شما ارسال نمایند .

همچنین درصورت نیاز جهت استعلام قیمت انواع تاسیسات استخر و جکوزی خانگی و یا قیمت عمده لوازم و تجهیزات استخر می توانید با شماره تماس های فروشگاه تماس گرفته و از مشاوره رایگان با کارشناسان ما بهره مند شوید .

خرید عمده لوازم و تجهیزات استخر

شما بازدید کننده محترم می توانید جهت خرید عمده تجهیزات استخر ، سونا یا جکوزی با شماره تماس های فروشگاه تماس گرفته تا علاوه بر دریافت لیست قیمت انواع تجهیزات و لوازم استخر ، جکوزی و سونا از مشاوره رایگان با مشاوران ما بهره مند شوید .

شما بازدید کننده محترم می توانید جهت استعلام قیمت خرید عمده لوازم و تجیهزات استخر ، جکوزی ، سونا و یا حوضچه های پرورش ماهی با شماره تماس های فروشگاه تماس حاصل نمایید

بازگانی مقدسی به عنوان مرکز پخش تجهیزات استخری در تهران عرضه کننده انواع لوازم نگهداری ، ساخت و پاکسازی استخر با قیمت رقابتی و ارسال سریع چند ساعته می باشد .

فروشگاه اینترنتی لوازم استخر

فروشگاه اینترنتی لوله و اتصالات استخری آقای لوله به عنوان نماینده فروش تمامی لوازم و تجهیزات احداث ، نگهداری و پاکسازی استخر ، سونا و جکوزی اقدام به فروش اینترنتی لوازم استخر ، سونا و جکوزی با قیمت رقابتی در سطح تهران و کشور کرده است .

فروشگاه اینترنتی لوازم استخر آقای لوله قادر به ارسال چند ساعته تمامی لوازم و تحهیزات استخر ، سونا و جکوزی به سراسر تهران و کمترین زمان ممکن به سراسر ایران می باشد 

شما می توانید با تماس با مجموعه آقای لوله و استعلام قیمت انواع تجهیزات استخری مورد نیاز خود از قیمت و شرایط ارسال لوازم مورد نیاز خود آگاه شوید 

ارسال سریع چند ساعته در تهران و کمترین زمان ممکن به سراسر کشور

جهت دریافت لیست قیمت انواع لوله و استخری ، لوازم و تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی با شماره تماس های فروشگاه تماس بگیرید 

بزرگترین مرکز فروش تجهیزات استخر در غرب تهران

بازرگانی مقدسی به عنوان مرکز فروش و پخش تجهیزات استخر در تهران ارائه دهنده انواع لوله و اتصالات فشار قوی استخری و پخش تجهیزات استخری پیمتاش در تهران و سراسر کشور با قیمتی رقابتی می باشد 

امکان خرید اینترنتی – ارسال پیش فاکتور – قیمت رقابتی و ارسال سریع چند ساعته در تهران از جمله مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی لوازم استخر از مجموعه آقای لوله می باشد

تجهیزات استخری پیمتاش

قیمت رقابتی

تمامی محصولات لوله و اتصالات در فروشگاه آقای لوله با قیمت رقابتی در سطح تهران و کشور ارائه می شود

ارسال سریع

ارسال سریع چند ساعته در تهران و سریع ترین زمان ممکن به سراسر کشور

جنس اصلی

تمامی اجناس ارائه شده در فروشگاه آقای لوله اصلی و همراه با خدمات پس از فروش می باشند

20% تخفیف زیر قیمت بازار و کارخانه بر روی لوله و اتصالات استخری پیمتاش ، نیک پلیمر و گلپایگان

خرید آنلاین لوله

اگر لیست از اقلام مورد نیاز خود دارید می توانید از طریق لینک زیر برای ما ارسال نمایید تا پیش فاکتور برای شما ارسال شود یا با شما تماس گرفته شود

سوالات متداول :

مرکز فروش تجهیزات استخر در تهران کجاست ؟

مرکز پخش لوازم و تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی فروشگاه آقای لوله واقع در بازار آهن شاد آباد ، بازار بزرگ پارسیان ، بلوک آذر ، پلاک 72 و 73 می باشد .

بهترین برند های لوازم و تجهیزات استخری کدام هستند ؟

بهترین برند تجهیزات استخری شرکت های پیمتاش ترکیه ، های واتر و ای مکس هستند که همگی در شهر تهران نمایندگی فعال و مجاز دارند .

آیا خرید اینترنتی و تلفنی تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی امکان پذیر می باشد ؟

بله کافیست با تماس با فروشگاه آقای لوله تماس گرفته تا کارشناسان فروش ما کاتالوگ تجهیزات استخری را همراه با لیست قیمت لوازم استخر برای شما ارسال نمایند و پس از خرید کالا به سرعت برای شما ارسال می گردد .

آقای لوله وب‌سایت
نویسنده و کارشناس فروش لوله و اتصالات فاضلابی ، مخازن آب پلی اتیلن ، تجهیزات استخری ، سونا و جکوزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *