منوی دسته بندی

تهران اتصالات 110

تهران اتصالات 110

تهران اتصالات 110 که در سال 1356 با نام تهران اتصالات در شهر تهران با نام تجاری TE110 آغاز به کار کرد ، این شرکت یکی از اولین تولید کنندگان لوله و اتصالات پی وی سی (PVC) سخت یا لوله پلیکا در کشور می باشد ، تولیدات این شرکت که انواع لوله های PVCU هستند دارای نشان استاندارد کیفی هستند و به تمامی نقاط کشور ارسال می شود ، خرید لوله تهران اتصالات 110 از طریق نمایندگی تهران تهران اتصالات 110 انجام می شود و لیست قیمت این شرکت بصورت روزانه بر اساس قیمت روز کارخانه در اختیار خریداران قرار می گیرد .

محصولات شرکت اتصالات پلیکا تهران شامل موارد زیر می شود :

زانو 45 درجه تهران اتصالات 110 از بهترین مواد اولیه PVCU تولید و عرضه می شوند و دارای استحکام کافی و مناسب در برابر فشار و ضربه دارند ، این اتصالات در مصارفی مانند کشاورزی ، ساختمانی و صنعتی کاربرد دارند .

زانو 90 درجه تهران اتصالات 110 از مواد اولیه U-PVC تولید و در دو نوع فشار قوی و نیمه قوی ساخته و عرضه می شوند که دارای نشان استاندارد می باشد .

سه راه 45 درجه تهران اتصالات 110 که به آن لوله سه راه 45 درجه پلیکا تهران نیز گفته می شود برای گرفتن انشعاب 45 درجه از لوله پلیکا یا لوله یو پی وی سی می باشد که در دو نوع قوی و نیمه قوی می باشد .

سه راه 90 درجه پلیکا تهران اتصالی دارای خاصیت ضد فشار و سطح داخلی صاف و صیقلی است که حرکت مایعات و سیالات درون آن بسیار سریع و بدون اصطحکاک انجام می شود .

دریچه بازدید اتصالات تهران در سایز 110 تولید و عرضه می شود ، در هر جعبه تعداد 12 عدد در پوش و وزن هرکدام 1430 گرم می باشد و قیمتی در حدود 65000 تومان ( قیمت خرداد ماه 1400 ) دارد و در مصارفی از قبیل ساختمانی ، کشاورزی و صنعتی کاربرد دارد که جنس آن پی وی سی سخت می باشد .

لیست قیمت تهران اتصالات 110

لیست قیمت جدید لوله اتصالات تهران بصورت روزانه یا هفتگی بر اساس اخرین تغییرات قیمتی کارخانه منتشر می شود و توسط نمایندگان اتصالات تهران در اختیار خریداران قرار می گیرد ، جهت خرید لوله پلیکا تهران اتصال در تهران کافیست به نمایندگی تهران اتصالات مراجعه کرده و یا با تماس با این مرکز قیمت محصولات را استعلام و کالا برای شما در هر نقطه از تهران یا شهرستان ارسال می شوذ .

برای دریافت لیست قیمت لوله و اتصالات تهران اتصالات 110 کافیست با شماه تماس های فروشگاه آقای لوله تماس گرفته و یا با کلیک بر روی لینک زیر بصورت مستقیم لیست قیمت جدید پلیکا تهران را دانلود نمایید

آقای لوله وب‌سایت
نویسنده و کارشناس فروش لوله و اتصالات فاضلابی ، مخازن آب پلی اتیلن ، تجهیزات استخری ، سونا و جکوزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *