منوی دسته بندی

پلیمر گلپایگان ، آخرین لیست قیمت پلیمر گلپایگان 1400

پلیمر گلپایگان

شرکت پلیمر گلپایگان با سال ها تجربه در بخش تولید لوله های PVC و پلیمری توانسته بخش بزرگی از بازار لوله و اتصالات پی وی سی را از آن خود نماید ،کارخانه این شرکت در شهرک صنعتی گلپایگان واقع شده و انواع اتصالات چسبی ، انواع اتصالات پوش فیت (Push Fit )، لوله های استخری ، لوله جدار چاه شیار دار و ده ها محصول متنوع دیگر از مهمترین محصولات این شرکت محصوب می شوند ، خرید لوله و اتصالات پلیمر گلپایگان توسط نمایندگی تهران این شرکت با لیست قیمت روزانه و فاکتور رسمی شرکت انجام می شود .

محصولات پلیمری چگونه ساخته می شوند ؟

پلیمر گلپایگان ، مواد پلیمری از به هم پیوستن واحدهای کوچکی بنام مونومر ساخته می شوند؛ مونومرها طی واکنشی که پلیمریزاسیون نامیده می شود به پلیمر تبدیل می شوند. پلیمر یا بسپارها به دو دسته طبیعی و مصنوعی تقسیم بندی میشوند، تولیدات پلیمری از نکته نظر تاثیر پذیری در برابر حرارت نیز به دو دسته ترموپلاستیک و ترموست تقسیم بندی می شوند ، این محصولات به علت قیمت مناسب، غیر رسانا بودن، منعطف بودن و نیز سبکی و بهداشتی بودن در سطح گستردهای در مصارف ساختمانی، صنعتی و کشاورزی کاربرد دارند .

polimer-golpayegan2 - پلیمر گلپایگان

محصولات پلیمر گلپایگان

این شرکت با بهره مندی از تیم متخصص و زبده تحقیق و توسعه خود با شناسایی هوشمندانه نیازهای جامعه و به پشتوانه بیش از 30 سال تجربه در ساخت این محصولات توانسته است سهمی مهمی را در تامین لوله و اتصالات مورد نیاز در زمینه آبرسانی و فاضلاب شهری، سیستم های آبیاری تحت فشار، تهویه، انتقال خطوط برق و مخابرات و نیز تولید لوله های جدار چاه ایفا نماید ، کیفیت بالا ، قیمت مناسب و استفاده از خط تولید مدرن ومواد اولیه درجه یک همگی دلیل بر اعتماد خریداران و گواهی بر کیفیت این شرکت هستند ، در لیست زیر می توانید برخی محصولات به همراه لیست قیمت پلیمر گلپایگان را مشاهده نمایید .

اعظم فعالیت این شرکت در بخش انتقال آب و فاضلاب می باشد و لوله فاضلاب پلیمر گلپایگان جزو مهمترین محصولات این شرکت می باشد ، انواع لوله و اتصالات چسبی پلیمر گلپایگان ( لوله پلیکا ) ، لوله و اتصالات پوش فیت (Push Fit) داخل ساختمان و زیر خاک ، انواع لوله و اتصالات استخری ، لوله های برق و مخابرات ، لوله جدار چاه شیار دار و بدون شیار ، لوله های پری پکد و انواع ابزار مربوط به حفر چاه از جمله محصولات دیگر این شرکت می باشد .

محصولات پلیمر گلپایگان بصورت کلی شامل دسته بندی اصلی زیر می شود :

لوله و اتصالات انتقال آب و فاضلاب خانگی پلیمر گلپایگان

این گروه شامل موارد زیر است

 • لوله و اتصالات چسبی پلیمر گلپایگان :

لوله پلیکا ، زانو ، سه راه و سه راهی تبدیل ، چهار راه و گالی ، تبدیل و کوپلینگ ، دریچه بازدید ، منهول ، سیفون ، انشعابگیر ، کفشور ، هواکش و درپوش ، یست لوله و فلنچ و اتصالات دست ساز می باشد .

 • لوله و اتصالات پوش فیت داخل ساختمان

لوله پوش فیت ، رانو پوش فیت ، سه راهی و سه راهی تبدیل ، انواع چهار راه و تبدیل کوپلینگ ، منهول ، سیفون و درچه بازدید پی وی سی و انشعابگیر پوشفیت ساختمان

 • لوله و اتصالات پوش فیت زیرخاک

این اتصالات پوش فیت پی وی سی نارنجی رنگ هستند .

شامل انواع لوله پوش فیت زیر خاک ، سه راه ، انشعاب گیر پوش فیت و دیگر موارد مانند مورد قبلی …

لوله و اتصالت پلیمری فاضلاب شهری پلیمر گلپایگان

این گروه شامل موارد زیر می باشد

 • لوله چسبی یکسرکوپله 6 متری طوسی (فاضلاب شهری) 

که با استاندارد INSO 9118-1 ایران و EN 1401-1 اروپا تولید و عرضه می شوند ، این محصولات در قطر های 110-125-160-200 تولید می شوند .

 • لوله های پوش فیت آب و فاضلاب شهری

شامل لوله یکسر کوپله پوش فیت 6 متری ، لوله یکسر کوپله پوش فیت تکه ای ، لوله دو سر کوپله پوش فیت تکه ای می باشد .

 • اتصالات 

شیر یک طرفه قفل دار و بدون قفل ، انشعابگیر فاضلاب شهری ، شیر یکطرفه پوش فیت و انشعابگیر پوش فیت

لوله و اتصالات استخری PG Pool

این محصولات که از جنس پی وی سی سخت یا U-PVC تولید می شوند به رنگ طوسی سیر هستند و با استاندارد ISO 1452-3 ایران و 1452 ISO اروپا اروپا تولید و عرضه می شوند ، قیمت لوله و اتصالات استخری پلیمر گلپایگان بسیار مناسب بوده و ارزش خرید بالایی دارد .

محصولات استخری گلپایگان شامل موارد زیر می شوند :

 • لوله استخری 5 متری PG PooL

که در شاخه های پنج متری به رنگ طوسی سیر در قطر های 20 تا 400 میلیمتر تولید می شود .

 • اتصالات استخری 

فلنچ طوسی سیر PG POOL

سه راهی 45 درجه سه سرکوپله طوسی سیر PG POOL

زانوی 45 درجه دوسر کوپله طوسی سیر PG POOL

بوشن یکسردنده طوسی سیر PG POOL

زانو 90 درجه یک سر دنده طوسی سیر PG POOL

کوپلینگ ترمزدار طوسی سیر PG POOL

سه راهی 90 درجه سه سرکوپله طوسی سیر PG POOL

زانو 90 درجه دوسر کوپله طوسی سیر PG POOL

مسدودکننده توپی طوسی سیر PG POOL

لوله و اتصالات آبرسانی تحت فشار پلیمر گلپایگان

این لوله و اتصالات از جنس پلی پروپیلن PP ساخته می شوند و دارای استاندارد ISO 1452-2 اروپا و ISIRI 13361-2 ایران هستند  ،  در ساخت این لوله ها از موادی استفاده می شود که کمترین صدا را هنگام حرکت جریان آب و فاضلاب ایجاد می کنند و فاقد سرب هستند از این رو آسیبی به طبیعت و آب شرب وارد نمی کنند .

 • لوله یکسر کوپله تحت فشار چسبی

در قطر های 20 تا 400 میلیمتر از فشار 6 تا 20 بار تولید می شوند .

 • لوله های پوش فیت آبرسانی تحت فشار

لوله یکسر کوپله تحت فشار پوش فیت

لوله یکسر کوپله تحت فشار پوش فیت نارنجی

 • لوله خم

لوله خم چسبی 

لوله خم پوش فیت

اتصالات آبرسانی تحت فشار

انواع فلنچ ، مسدود کننده ، سه راهی ، زانو 90 درجه دوسر کوپله تحت فشار ، سه راهی 90 درجه سه سرکوپله تحت فشار ساده ، سه راهی 45 درجه سه سرکوپله تحت فشار ساده ، زانو 90 درجه تحت فشار یک سر دنده ، زانو 45 درجه تحت فشار ، کوپلینگ ترمز دار تحت فشار

انواع لوله برق و اتصالات خم مورد استفاده در صنعت انتقال برق و مخابرات

لوله برقی این شرکت با خاصیت خم سر کاملا نسوز و غیر قابل اشتعال بوده و انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند ، از لوله و اتصالات برق و مخابرات پلیمر گلپایگان در پروژه های بزرگی مانند شرکت مخابرات ایران و پروژه بزرگ ایران مال استفاده شده است .

 • لوله خم برقی

لوله خم 90 درجه سفید (30 سانتیمتر)

لوله خم عصایی سفید (40 سانتیمتر)

 • شبکه برق و مخابرات

لوله برقی

کوپلینگ برقی

رابط لوله برقی

انواع لوله های چاه مانند لوله جدار چاه ، لوله پری پکد و ابزار چاه

امروزه با کاهش منابع آب و افزایش میزان مصرف ارش آب ها زیر زمینی و چاه های آب بیشتر از گذشته شده است ، شرکت پلیمر گلپایگان یکی از شرکت های پیشرو در بخش تولید لوله زهکش و ابزار آلات چاه و زهکشی می باشد که با تولید محصولات چاه و زهکشی پلیمر گلپایگان مانند لوله های PVC-U  ، لوله جدار چاه آب و لوله پری پکد و ابزار چاه قدم بزرگی در راستای انتقال و کنترل هدر رفت منابع آبی کشور برداشته است ،

لوله های PVC-U که از آن ها برای ساخت لوله جدار چاه ساده و مشبک این شرکت استفاده می شود می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای لوله های فلزی قدیمی باشد در ادامه بیشتر با محصولات چاه و زهکشی شرکت پلیمر گلپایگان آشنا می شویم .

لوله های چاه و زهکشی پلیمر گلپایگان طبق استاندارد DIN4925 آلمان از قطر 80 تا 400 میلیمتر تولید می شوند ، این لوله ها قابلیت تولید با پهنای شیار های 0.75 تا 4 میلیمتر را دارند .

 • لوله جدارچاه شیاردار

این لوله ها بصورت عمود بر ستون چاه با قطر های کمتر از 4 میلیمتر جهت فیلتر حجم ، فشار و تعداد انشعابات آب مورد استفاده قرار می گیرند ، محصولات این شرکت در این بخش شامل موارد زیر می شود :

لوله رزوه دار ویت ورس شیاردار

لوله رزوه دار ذوزنقه ای شیاردار جدارچاه آبی

 • لوله جدار چاه بدون شیار

این لوله ها در شاخه های 1 -2 -3 -4 متری با استاندارد DIN 4925 ایران با موادی بدون سرب تولید و عرضه می شوند .

لوله رزوه دار ویت ورس بدون شیار

لوله رزوه دار ذوزنقه ای بدون شیار

 • لوله های پری پکد

لوله های پری پکد (Pre Packed)

 • ابزار چاه و زهکشی

رابط لوله PVC-U به فولادی (TF)

درپوش انتهایی

آچار تسمه ای

آی باکس

الواتور فلزی

انواع چسب و ابزار پاک کننده 

 • چسب و پاک کننده

چسب PVC

پاک کننده

 • ابزار آلات

لوله بر ، تیغه یدک لوله بر ، کونیک کن ، آچار انشعابگیر ، آچار لوله گیر ، استاپر ، استاپر فلزی ، گرد بر و جعبه ابزار 

محصولات شرکت پلیمر گلپایگان

از مهترین محصولات این شرکت لوله و اتصالات چسبی ، زانو و انواع اتصالات پوش فیت Push Fit می باشد که در ساز ها و قطر های مختلف بسته به نیاز بازار تولید و عرضه می شوند ، کیفیت بالا و استاندارد بودن محصولات پلیمر گلپایگان مهمترین دلیل انتخاب پیمانکارن و متصدیان ساختمان ها می باشد که به راحتی به نام پلیمر گلپایگان اعتماد می کنند .

دستگاه های شرکت پلیمر گلپایگان مطابق با آخرین تکنولوژی های روز اروپا بوده و توانایی تولید لوله PVC در سایزهای 315 – 400 – 500 – 630 میلیمتر را دارا می باشد و همه محصولات این شرکت تمامی استاندارد های BS , EN , DIN , ISO را دارا می باشد ، برای دریافت کاتالوگ پلیمر گلپایگان می توانید با شماره تماس های ما تماس بگیرید .

 

لیست قیمت لوله و اتصالات در تهران

راه های خرید لوله پلیمر گلپایگان

سیستم فروش این شرکت از طریق ایجاد نماینده محصولات پلیمر گلپایگان در اقصی نقاط کشور و نیز تاسیس دفتر نماینده تهران پلیمر گلپایگان توسعه یافته است و به منظور دسترسی هرچه بیشتر و ارتقای خدمات پس از فروش محصولات، این موضوع بطرز جدی در شرکت پلیمر گلپایگان پیگیری میگردد، لیست قیمت لوله پلیمر گلپایگان به صورت روزانه بسته به قیمت روز محصولات کارخانه ارائه می شود .

برای خرید لوله پلیمر گلپایگان کافی است به سایت آقای لوله مراجعه گردد و با دریافت لیست کاملی از آخرین محصولات تولیدی از مشخصات فنی محصولات نیز آگاهی کاملی اخذ گردد. سیستم فروش لوله پلیمر گلپایگان از طریق نمایندگان و همچنین بصورت آن لاین توسط سایت آقای لوله صورت میگیرد. خرید آنلاین لوله مورد نیاز از سایت آقای لوله شاید مقرون بصرفه ترین روش خرید برای مصرف کننده باشد. 

در لیست قیمت پلیمر گلپایگان تمامی خصوصیات فنی محصولات درج شده است و این لیست شامل اطلاعات کاملی از قیمت محصولاتی نظیر لوله های فاضلاب خانگی، لوله های آبرسانی شهری، لوله های آبرسانی تحت فشار، لوله های انتقال خطوط برق و مخابرات، لوله های مربوط به تاسیسات چاه و زهکشی و چسب ها و ابزارآلات مربوطه می باشد.

بخش توسعه محصولات پلیمری شرکت

عملکرد واحد تحقیق و توسعه این شرکت در زمینه کنترل وضعیت ظاهری محصول، عوامل فنی نظیر میزان مقاومت، انبساط طولی و میزان تحمل به مواد شیمیایی از جمله موضوعاتی است که خرید لوله پلیمر گلپایگان را از طرف مصرف کننده و فروش لوله پلیمرگلپایگان را از طرف عاملین فروش به طرز مطمئنی پشتیبانی نموده است.

سایت آقای لوله نیز بعنوان عامل فروش آنلاین محصولات لوله، سعی دارد با ارائه امکانات برخط پیشرفته کاربر را از تولیدات با کیفیت این شرکت معتبر بهره مند سازد.

نماینده رسمی پلیمر گلپایگان در تهران

سیستم انتخاب نماینده محصولات پلیمر گلپایگان به واسطه اهمیت و حساسیت این شرکت به تقویت کانال توزیع مناسب و حرفه ای بطرز اصولی مدیریت می شود و صرفا نمایندگانی که شرایط احراز کافی را از همه جنبه ها دارا باشند امکان دریافت عنوان نماینده محصولات پلیمر گلپایگان را دارند.

در شهر تهران نیز بعلت بالا بودن میزان مصرف محصول و به علت بالا بودن درجه محبوبیت و اطمینان، کانال توزیع از طریق سایت پلیمر گلپایگان و نمایندگی لوله گلپایگان در تهران صورت میگیرد. در این راستا سایت آقای لوله نیز درجهت ایجاد تحول و استفاده از فن آوری های نوین در بازاریابی، و نیز معرفی و فروش محصولات عمل می نماید.

آقای لوله بصورت رسمی نمایندگی لوله پلیکا گلپایگان در تهران می باشد که با عرضه محصولات اصلی این شرکت با فاکتور رسمی و ارائه لیست قیمت پلیمر گلپایگان ۱۴۰۰ طبق قیمت درب کارخانه اقدام به فروش محصولات این شرکت می کند ، آقای لوله همواره بخاطر خرید بدون واسطه از شرکت محصولاتش را با قیمتی رقابتی در شادآباد تهران عرصه می کند .

لازم به ذکر است فروشگاه آقای لوله محصولات پلیمری شکرت های دیگری نظیر شرکت ستاره پلیمر گلپایگان ، لوله پلی اتیلن گلپایگان ، پلیمر یاس ، یزد پلیمر و لوله گستر گلپایگان را نیز به فروش می رساند.

لیست قیمت پلیمر گلپایگان

فروش لوله پلیمر گلپایگان بصورت آنلاین از طریق سایت آقای لوله دارای مزایای بسیاری است. از این طریق مصرف کننده در جریان تولیدات و مشخصات فنی محصول قرار میگیرد و با مقایسه محصول با سایر محصولات موجود در سایت خرید لوله پلیمر گلپایگان را با اطمینان خاطر بالایی انجام میدهد. خرید لوله پلیکا اینترنتی امکان پرداخت آنلاین و صرفه جویی در زمان را برای مصرف کننده به ارمغان آورده است. لیست قیمت پلیمر گلپایگان بر اساس نرخ مصوب کارخانه ای تنظیم و ارائه شده است .


شما همواره می توانید برای دریافت لیست قیمت بروز محصولات پلیمر گلپایگان با شماره تماس ها ما ارتباط برقرار نمایید .

کافیست با شماره تماس های ما تماس بگیرید…

کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان در زمینه خرید ، نصب واجرای انواع لوله و اتصالات پلیمر گلپایگان به مشتریان می باشند .


در انتها می توانید ویدئو معرفی شرکت پلیمر گلپایگان را مشاهده نمایید 

منافی

‫2 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.